Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Januárban 22mm petezsákom...

Januárban 22mm petezsákom üres volt, amit abortusz követett. Mennyi a valószinűsége hogy ez most is igy lesz.5-6 hetes vagyok. Orvosnál még nem voltam, nincsenek görcseim. Ez baj?

Figyelt kérdés
2008. aug. 21. 16:10
 1/6 anonim ***** válasza:

Sajnos nem lehet kiszámolni matematikailag az esélyeke, előfordul, ezért minnél előbb kellene menni a dokihoz, mert lehet, hogy terhességtámogató gyógyszert kapsz , azt pedig jó ha időben elkezded!

Amint kiderül a terhesség teszt stb..akkor rögtön dokihoz kell menni, főleg ilyen esetben!

2008. aug. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Sajnos nekem is volt már egy vetélésem, tudom milyen érzés...

De most 5 hetes terhes vagyok, a doki írt fel Utrogestan kúpot(progeszteron tartalmú terhesség támogató gyógyszer), azt mondta, hogy a Magne B6-ot is szedjem és Elevitet. Ja és magamtól még Folsavat is szedek.

Az esély ... hát én is félek még, de csak pozitívan kell hozzáállni, mert a pozitív gondolatok, pozitív dolgokat szülnek! Remélem áprilisban mindketten már anyukák leszünk!!! A mellfeszülés amúgy jó jel, az van?

2008. aug. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Olvasom hogy mindenkinek van valami görcse,mert tágul a méh,de akkor nekem miért nincs?Belehalok ha megint baj lesz.viszont van mellérzékenység.A januári terheségemnél viszont voltak görcseim,mégis elment? Most akkor mi van?Jövőhét Doki.
2008. aug. 21. 16:31
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia. Egy éve én is jártam így, talán pont 22 mm volt a petezsák. Amikor újra teherbe estem, rettentően féltem, hogy újra ez lesz. Amikor először megláttam a szivét sírva fakadtam. Nekem azt mondta a doki, hogy megvan az esély hogy kétszer egymás után megismétlődik, de nagyon minimális. Úgyhogy fel a fejjel, és irány a doki! Üdv 27 hetes kismama
2008. aug. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
3. vagyok. A tünetekre ne adj, azok hol vannak, hol nincsenek!
2008. aug. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2008. aug. 21. 16:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!