Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normálisnak mondható ha a...

Normálisnak mondható ha a baba szivverése az nst-n felmegy 200-ra?

Figyelt kérdés
Nem mondták hogy baj lenne,illetve 150-200 között volt,épp amikor mozgott úgy változott.
2015. jan. 30. 09:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Általában akkor okoz gondot ez, ha állandóan ilyen magas.

Ha csak egy-egy mozgásra ugrik fel magasabbra, akkor nem szokták bajnak venni.

És hát csak szóltak volna, ha baj lenne!

2015. jan. 30. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én a héten voltam először, 143-183 között ugrált a babámé. Megkérdezte a szülésznő, hogy nincs-e melegem, mert a 150 alatti kevés. Én mindig azt hittem, 120-160 között megfelelő az érték. Ezek szerint nem, az orvosom szerint rendben volt minden.
2015. jan. 30. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Semmi gond.


Ezt úgy képzeld el, hogy egy felnőtt ember normális pulzusa 60-90 között van. De ha többet mozogsz vagy valami miatt izgalmi állapotba kerülsz, akkor lehet akár 120 is. Ettől függetlenül egészséges vagy, és jó a szíved. :)

2015. jan. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Már a dokimat,védőnőmet is felhívtam,ők is azt mondták hogy normális,csak már annyira szeretném ha a kezembe tarthatnám és megnyugtatnának hogy minden rendben és egészséges :)

Az egész terhességemet túlaggódtam :(

2015. jan. 30. 17:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!