Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 14 hetesen lehet még háton és...

14 hetesen lehet még háton és hason aludni?

Figyelt kérdés
Azt olvastam, hogy háton fekve elnyomhat valamilyen ereket és ez a magzatot is veszélyezteti.Ez csak később van?Mert én hiába alszom el az oldalamon állandóan úgy ébredek, hogy hason vagy háton vagyok.Nem teszek így kárt benne.
2007. okt. 29. 19:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

amíg tudsz úgy aludni, nincs baj. ha a szervezetednek nem jó, úgysem fogsz tudni aludni. én 26 hetes terhes vagyok és vagy 6 hete alszom oldalt. addig én is elég gyakran hasra feküdtem, mostmár nem tudnék mert nagy a pocim. semmi bajod nem lesz. de lassan próbálj meg oldalt aludni. nekem hátul volt a baba és a doki mondta hogy aludjak hason.


jó babavárást

2007. okt. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
szia ameddig tudsz addig lehet nyuugodtan.én most kezdtem a 27ik hetet,és mivel nekem még kicsi a hasam ezért én még mindig tudok hason feküdni.
2007. okt. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Amig neked kényelmes a babának is az.Meg fogod érezni amikor már nem jó hason.

A hátonfekvés csak a terhesség végére vonatkozik mikor már nagy a súly,de meglátod majd neked is rossz lesz hason hiszen a szervezet jelzi mi a jó.

2007. okt. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan aludj úgy, ahogy neked kényelmes. A babát nem tudod megnyomni, hiszen védi a magzatvíz. Ha alvás közben úgy fordulsz, hogy nem kényelmes, úgyis felébredsz rá. Én 27 hetes vagyok, elég szép hassal és iszonyú derékfájással, úgyhogy én minden oldalról kitámasztom magam. Már előre félek az utolsó hónaptól. Gratulálok a babához!
2007. okt. 30. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!