Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vannak itt olyan anyukák akik...

Vannak itt olyan anyukák akik terhesség alatt orrcseppet használtak, lett valami baja a babának?

Figyelt kérdés
17 hetes kismama vagyok, a terhességem alatt másodjára vagyok megfázva. Tramazolin hatóanyagú orrcseppet használok napi 2-3 alkalommal. Próbáltam homeopátiás, só oldatos szereket, de nálam ezek nem váltak be. Érdekelne olyan anyukák hozzászólása akik használtak terhesség alatt orrcseppet. Lett valami probléma belőle? Az orvosom azt mondta csak nagyon túlzott mennyiségben okozhat gondot, de azért aggódom.

2015. febr. 2. 16:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen, minden este, elalvás előtt, mert egyszerűen máshogy nem kaptam levegőt.

Mindkét terhességemnél ez volt.

A babáknak semmi bajuk nem lett.

2015. febr. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mindhárom terhesség alatt Nasivin orrcseppet használtam, amikor csak kellett, orvos tanácsára. Nyugi!!!!!!!
2015. febr. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja, és makkegészséges mind a 3 gyerkőc! :-)
2015. febr. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat!!! :-)
2015. febr. 2. 22:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!