Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Azok a kismamak akik hasznalta...

Azok a kismamak akik hasznaltak vegig a terhesseg alat orrcsepppet egeszseges a babotok?

Figyelt kérdés
sajnos van egy nagyon enyhe orrsovenyferdulesem amit nem lehet mutni, viszont eppen eleg ara hogy bosszusagor okozzon, es amint lefekszem bedugul az oroom. 14 hetes vagyok, a dokim szerint napi 1x a fel orromba fujhatok. kivancsi vagyok a tapasztalatokra, azera aki egesz terhessege alatt hasznalt orrcseppet(vagy aki elote "fuggo" volt)jah, en Olynth gyerekeknek valot hasznalok
2010. ápr. 19. 18:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

használtam, de nem folyamatosan. nem lett baja a babámnak.

otrivint használtam.

2010. ápr. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
24%

Az ilyen orrcseppek gyakorlatilag sós vízből állnak.

Kérdezd meg légyszi legközelebb az orvosodtól, hogy a sós víztől mi baja lehetne egy kismamának? Mert komolyan érdekelne a válasza.

2010. ápr. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
bocsika, de nem azt irtam hogy sos tengerviz, hanem azt hogy rendes orrcsepp, ez volt a kerdesem a sos tenger viz azt semmit nem er...a kerdes a rendes orrcseppre vonatkozott
2010. ápr. 19. 19:44
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

első vagyok

én sem tengervizeset használtam, hanem rendes orrcseppet, amit tényleg nem javasolnak az orvosok.

2010. ápr. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
25%
Bocsika, elnéztem.
2010. ápr. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

szia

2 éves a kisfiam, vele használtam sokat orcseppet, én a nasivint használtam ami a felnőtteknek való. teljesen egészséges a kicsifiam :) kész rosszcsoont. nem használtam minden napos szinten, de nagyon sokat. volt h egy héten keresztül minden este. de az igaz h mindig csak este kellett használnom.


majd a tehesség vége felé hazsnáltam néha a gyerekeknek valo nasivint.

2010. ápr. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szia én használtam mert nagyon meg voltam fázva egészaéges és gyönyörű majdnem 3 hós a kislányunk.
2010. ápr. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
koszi mindenkinek a valaszokat, ezek szerint senkinek nem okozott problemakat az orrcsepp!
2010. ápr. 19. 22:25
 9/11 anonim ***** válasza:
Végig használtam, allergia miatt, és természetesen semmi baja nem lett a babának.
2010. ápr. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én is használtam két gyerkőcömnél végig, igaz keveset és csak este (Nasivint) semmi bajuk. És most is használok, szintén éjjelre, most csak gyerek Nasivint, elég egy kevés és már jó is. Hát remélem hogy most sem lesz gond.

29 km

2010. ápr. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!