Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt akinél használ...

Terhesség alatt akinél használtak fogászati érzéstelenítőt, végűl tényleg nem lett semmi baj? Hány hetesen voltatok?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 25. 20:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Én megvártam, amíg elmúlik a folytonos hányinger. Nem akartam kiszúrni a dokival. :)

Utána leszedte a fogkövemet, meg talált 2 lyukas fogat, kétszer kellett mennem, mindkét alkalommal kaptam érzéstelenítőt. Nem volt semmi gond.

2012. ápr. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nekem volt 30 hetesen egy felszíni kis tömésem, csak fújós lidokain sprét használt, nem szurit, de nem volt fájdalmas egyáltalán :)

jah, meg a fogköveimet is leszedettem, ahhoz nem használt semmit, mondjuk kevés is volt, mert rendszeresen járok stomatológiára a Szentkirályiba.

2012. ápr. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Lokálisan bomlik le, lényegében nincs szisztémás hatása, tehát ezen gondolkozni sem érdemes. :)
2012. ápr. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
2x kaptam eddig. 8 hetesen, de itt csak spray-t, majd 13 hetesen, ekkor már injekciót is. Semmi baj nem volt szerencsére.
2012. ápr. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
A 7. hónaőban gyökérkezeltek. Lidocain szurit kaptam. Mondta a doki is, hogy nem okoz problémát.
2012. ápr. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Számtalanszor kaptam mindkét terhességem és szoptatás alatt is, nem lindokaint mert arra allergiás vagyok,hanem valami mást, de annak nem tudom a nevét. Röntgent nem szabad, a többi jöhet:)

Mond a dokinak,hogy babát vársz, onnantól kezdve ő tudja a dolgát:)

2012. ápr. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
4 órás gerincműtétem volt altatásban, narkmtikum tartalmú rengeteg gyógyszerel. Negatív terh. tesztel akkor vol am kb. 9-10 hetes. 3 rtg felvétel. Makk egészséges , már 8 hónapos a fiam.
2012. ápr. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Azért emeltem ki a kérdésemet,mert már 2 hete mindig gyógyszert tesz a doktornő a fogamba és ideiglenesen ,akár 7 napra is benne kell hagyjam és félek nehogy ártson a babának az a sok gyógyszer amit napokon át érzek a számban amég a tömés alatt van.

Fahélyas ízű meg keserű....

Érzéstelenitőt nem kaptam,de kiölte az ideget,aztán gyulladásra is stb Biztosan nem ártanak ezek sem? mással is ezt tették?

2012. máj. 31. 04:18
 9/12 anonim ***** válasza:

Nekem húztak,az ínyemben ciszta volt és azzal műtöttek,kaptam gyógyszeres tömést és érzéstelenítést is párszor.

Ne aggódj nem lesz semmi baj a babával.

Ha nem tetetnéd rendbe a fogad vagy gyulladásban lenne az ínyed akár a koraszülés esélye is megnőne.

Ha tudja a doki,hogy babát vársz,úgy fog kezelni,hogy ne legyen probléma.


Boldog babavárást.

2012. máj. 31. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szia, nekem a 13.héten volt gyógytömés akkor két hétig , majd a 31.héten másik fognál ismét két hétig, szegfűolajos az a tömés azt hiszem, ilyen csípős fahéjas íze van, fujj de utáltam.Első alkalommal nem kaptam semmilyen érzéstelenítőt, a másodiknál simán beadta az injekciót, sokat fúrt stb..semmi bajunk nem lett.
2012. máj. 31. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!