Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valami baj van? 18 hetes...

Valami baj van? 18 hetes kismama vagyok és nem érzek magzatmozgást. (Első terhesség, de. )

Figyelt kérdés

Nagyok sok kismamánál olvasom hogy màr a 16.17. hétben vagy még korábban éreztetek apró bugyborékolásokat, vagy pillangószárny csapkodást, de én semmit nem érzek, még csak hasonlót sem. Igen.. próbálok háton fekve is figyelni, vagy hideget inni, csokit enni, egyenlőre eredmény nélkül. Talán olyasmit érzek, hogy a bal oldalamon fekszik sokat, mintha ott keményebb lenne ahol van, de nem úgy hogy kinyomja magát. Valami gond lehet? Úgy érzem el vagyok maradva. :-(

18+2 km



2015. febr. 3. 14:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Semmiről sem maradtál le, majd eljön a ti időtök is! :)
2015. febr. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nyugi, nem vagy. Én se éreztem a 21. hétig semmit. Ha mellső fali a méhlepény, amiatt is lehet hogy nem érzed még.
2015. febr. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Én is csak a 20. héten kezdtem érezni, ne pánikolj!

Utólag egyértelmű lesz, hogy mi is az az érzés!

2015. febr. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is csak 18-19 hetesen éreztem akkor is nagyon kellett figyelni hogy mit érzek, csak pár nap után voltam biztos hogy a babát érzem. Nyugi biztos hamarosan fogod érezni:)
2015. febr. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
egyáltalán nincs gond :) Ne aggódj emiatt. Én sem érezten 16 hetesen még a babát, csak a 19. hét környékén lettem biztos benne, hogy ez ő lesz. Azóta viszont minden nap. Először inkább csak este, mikor már lefeküdtem és nyugi volt, most 24 hetesen már akkora banzájt tud csapni odabent, hogy nem győzök örömködni :D:D
2015. febr. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat mindenkinek. De ilyesmit éreztetek? A A pocak keményedés bizonyos pontokon tényleg azért lehet mert ott van a babám?
2015. febr. 3. 14:52
 7/11 anonim ***** válasza:
Szia! Nyugodj meg, hamarosan érezni fogod!! Az elsőnél én a 20-ik hét után kezdetem érezni,addig semmit se éreztem. Aztán felerősödtek és egyre sűrűbben éreztem. A bal oldali pedig igen,lehet a baba,hisz már nagy! Kinyomni még nem nyomja mert ahhoz viszont kicsi, de ami késik.....az jön:-)
2015. febr. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nyugi, van aki csak a 20-22. hét környékén tudja biztosan, hogy a babát érzi.

Én pl a 17. héten éreztem, és láttam először, hogy mozog. Utána 2 hétig semmi! :) Én is aggódtam, persze nem volt semmi gond. Utána már minden nap éreztem.

És nem ilyen buborék volt az első mozgás, hanem erős rúgások. Szóval az is lehet, hogy így lesz, mint nálam, és egyik nap kapsz egy szép erős rúgást. :)

2015. febr. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Lehet hogy tényleg elmarad a kaparászás meg a bugyborékolás. Csak majd egy hatalmas rúgás után fogom azt mondani: "Érezlek!"

Tudom hogy picike, én is pont azt írtam hogy nem úgy érzem hogy kinyomja magát, csak szerintem azért kemény itt-ott mert olyankor ott van. :)

2015. febr. 3. 16:04
 10/11 nünü87 ***** válasza:
Én a 15-16 héten éreztem először, igaz nagyon figyeltem. Utána hetekig semmi. A 18-19 hét között megint éreztem párszor utána megint semmi. Most 21 hetes vagyok de még vannak olyan napok amikor nem érzem vagy csak épphogy valamit.
2015. nov. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!