Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Túl magas NT érték-5 mm tarkó...

Noeszab kérdése:

Túl magas NT érték-5 mm tarkó redőt mutat az uh, tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Üdv mindenkinek, volt-e van-e bárkinek várandóssága alatt túl magas tarkó redő érték (NT) a magzatnál az ultrahangon? 13 hetes kismama vagyok és a max megengedett 3 mm helyett nekem 5 mm-t mértek, el is küldtek ggenetikai tanácsadásra, ahová persze megyek is, de kérdezni szeretném, kinek volt esetlegilyen magas értéke s milett az eredménye? Minden jót
2015. febr. 3. 16:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Többször mértek vagy az elsőre rámondták az értéket? Mert ha egyszer mértek akkor lehet rossz szögben volt a feje. Nekem Istenhegyi úton nézett vagy 5 értéket. Ha mész öket tudom ajánlani, nagyon profik és lelkiismeretesek.
2015. febr. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Hát, az 5 mm nagyon magas. :( A genetikai tanácsadáson biztos javasolni fogják a lepényboholy-mintavételt, vagy magzatvízből vesznek mintát és 98%-os pontossággal megállapítható, hogy kromoszóma rendellenesség miatt ilyen magas az NT.
2015. febr. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat, igen, elso mert ertek, s ha megyek holnap genetikai tanacsadasra, megyek minden mintavetelre amit javasolnak
2015. febr. 3. 20:38
 4/14 anonim ***** válasza:
Első vagyok, szorítok neked.hogy minden rendben legyen, majd irj hogy mi volt.
2015. febr. 4. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Én a 2. válaszoló vagyok, és én is szorítok, hogy minden rendben legyen! Írj majd!
2015. febr. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
udv ujra, azota jo es rossz fejlemeny is van, de a leglenyegesebb, megvolt tegnap a mehlepeny mintavetel, meg nincs eredmenye. a rossz az, hogy a tarko redo meg magasabb volt a mostani uh-n, 6 mm, viszont epp ezert elkuldtek Papp-a es szabad b-hcg verszerum meresre is, s az viszont nem mutat bajt, teljesen jok az ertekek, Papp A: 1,26 es b-hcg 0,39. ezekre a genetikus mondta, hogy nem jeleznek kromoszoma rendellenesseget, ha esetleg olvassatok, azt szeretnem kerszeni, nektek a fenti ver ertekek milyenek lettek
2015. febr. 10. 14:06
 7/14 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

b-hCG 0,55 MoM, pappa-a 0,82 MoM volt nekem.

2015. febr. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Hogy vagytok azóta?
2015. febr. 19. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Hogy vagytok? Van eredménye a lepényszúrásnak?
2015. febr. 24. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
koszonom az erdeklodeseket. A mintavetel eredmenye hala Istennek negativ, a kisfiamnal, mert ez is kiderult:-) mar epp elkezdtem volna picit megnyugodni, mikor a genetikus meg a telefonban mondta, hogy ne tegyem, mert valoszinu ekkora erteknel van valami betegseg elteres a hatterben. Ugyhogy orom es hatalmas aggodalom egyutt:-(tegnap voltam 16. heti uh-n ott ep belszervi mukodeseket allapitottak meg es norm szivmukodest, de reszletesebben nem tudtak vizsgalni, Kecskemeten nincsen olyan gep, igy vissza kell menni a genklinikra 18. heti sziv uhra. tudtok esetleg valamit, hogy ilyen ertekkel (6, 5 mm re nott) mik allhatnak meg a hatterben? teljesen elteroket mondanak az orvosok, van, aki nyugtat, hogy ha a chorion negativat adott semmi baj nem lehet mar, van aki azt mondja ilyen ertekkel lehetetlen szinte, hogy egeszseges legyen
2015. febr. 26. 11:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!