Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Masfel het keses utan megjott,...

Jokibaba kérdése:

Masfel het keses utan megjott, de csak ketnapig tartott es alig volt valami, lehet terhesseg?

Figyelt kérdés
Masfel het keses utan megjott,de a szine es a mennyisege fura volt,sotetbarna,kicsit nyalkas,viszont alig volt valami es csupan ket napot tartott.Csinaltam egy tesztet,ami nagyon halvany lett,a masodik csik vekony nagyon,de jol latszik.Tunetem nem igen van,csak annyi,hogy erzem,hogy kicsit fajdogal a hasam,a fejem,neha szedulok,es ritkan felkavarodik a gyomrom,egesz nap ennek valamit,de a mellem nem feszul,csak mintha fel lennek fujodva,mintha none a hasam,ja es a menszim december 12-en volt meg utoljara.Dokihoz februar 12-en van idopontom,addig bekattanok,ugy erzem.Valakinek volt ilyen tapasztalata?

2015. febr. 3. 21:10
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem kizárt, lehet, hogy a menzesz idejekörül lettél terhes és most van a beágyazódás.

Ha a teszt pozitiv, akkor igen valószínü

2015. febr. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Tehát van pozitív teszted?

Akkor bizonyára terhes vagy.

Ha azóta elmúlt a barnázás, akkor jó. Ha nem, vagy előjönne újra, akkor gyorsan keresd fel a dokit.

Nekem a barátnőm járt így amúgy, és a terhesség alatt (főleg az elején) többször is barnázott. Kapott rá gyógyszert. Kislánya már 3 éves. :)

2015. febr. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen,van egy clearblue halvany pozi tesztem,csak felek nehogy ciszta legyen baba helyett.Remelem baba,ja es meg annyi,hogy allandoan viszket a mellbimbom.
2015. febr. 3. 21:47
 4/7 anonim ***** válasza:
ha kimutatta a teszt a 2 csíkot akkor valószínű, hogy terhes vagy a HCG-hormon terhesség alatt termelődik attól lett pozitív a teszted. ha meg decemberben volt az utolsó menstruációd akkor még valószínűbbnek tartom, hogy az vagy.... tüneteim nekem sem voltak a 7. hétig, ha barnás vérzésed volt akkor feküdj sokat ha teheted, és várj türelemmel február 12.-ig, vagy menj be a helyi SZTK ba mondd meg, hogy panaszos vagy és szerintem behívnak majd időpont foglalás nélkül is, engem is behívtak amikor úgy éreztem baj van... e szerencsére nem volt. majd jelezz mi volt. :) 19hkm
2015. febr. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ok.Koszi szepen a biztatast.Amugy ma egesz nap kavarodott a gyomrom,de mar reg varjuk a babat,ugy nez ki eleg nehezen jon ossze.Remelem most sikerult.Majd jelentkezem
2015. febr. 4. 20:24
 6/7 anonim ***** válasza:
Na mi van veled?
2015. febr. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Meg nem tudom.Csutortokon delutan megyek dokihoz,majd megtudom.Amugy allandoan fel vagyok puffadva,nem tudom mitol,amugy ha terhes lennek akkor elvileg mar 8 hetes kellene legyek,es ugy hallottam ilyenkor gyakori a puffadas,de nem szeretnek sem talalgatni,sem pedig remenykedni,azert megis ott bujkal bennem a ,,hatha megis.....,,
2015. febr. 8. 15:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!