Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség 4hetében vagyok, de...

Hajfény kérdése:

Terhesség 4hetében vagyok, de egésznapos hányingerem van és semmi ennivalót nem kívánok. Viszont állandóan éhes vagyok! Ez meddig tart? Tehetek valamit, hogy jobb legyen?

Figyelt kérdés

#éhség #hányinger #Terhesség 4hete #nem kívànok semmien ételt
2015. febr. 3. 19:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ez nálam is így volt,hogy már a kimaradt mensi előtt 1 héttel rosszul voltam.A 15 hétig tartott.
2015. febr. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
a hányingerre próbáld meg a b6-ot
2015. febr. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom mi a jobb. Én mjdnem 5 hetes vagyok és annyit ennék mint egy disznó :) Én nincs különösebb émelygés még.
2015. febr. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Magneb6-ot napi 3at szedek,de ma brutàl rosszul vagyok,bàr egy kicsit màr jobb!
2015. febr. 3. 19:44
 5/12 anonim ***** válasza:
Próbálj ilyenkor pirítóst enni, illetve nekem bevált az üres zsömle, meg a hideg kóla. Viszont a Magne B6-tól én sokkal szarabbul voltam, mint nélküle, nálam valamiért nemhogy nem hatott, hanem rontott a helyzeten. Nem lehet, hogy nálad is ettől ennyire rossz?
2015. febr. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem tudom,h a magneb6-tól vagyok én is rosszabúl,de muszàlj szednem,mert màr volt 2 vetélêsem és a progeszteron hüvelykúp mellé mondta a doki,h szedjem.De megfigyelem majd,köszönöm!!
2015. febr. 3. 20:24
 7/12 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is így vagyok. 14 hetesen. 4. gyermeket várom és az előző 3 terhesség végéig ilyen rosszul voltam. Este is hányok, nem számít, hogy reggel vagy este van.

A magne b6-tól én is rosszabbul vagyok.

Kitartás, lehet, hogy nálad elmúlik a 12 hét után. Nekem azt mondta, hogy ha ilyen erősek a jelek annak örüljünk, mert ez egy jó, erős terhességi reakció!

Jó babavárást!

2015. febr. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Én most vagyok 16 hetes terhes és az első trimeszterben nagyon rosszul voltam, de a 12. héttől elmúlt. Nem tudtam enni és én is mindig éhes voltam, összesen 7-8 kilót fogytam. A gyümölcslétől és a különböző szagoktól hánytam.

Nekem az segített, hogy csak vizet ittam, B6-ot szedtem és reggel mielőtt kikeltem volna az ágyból ettem egy kis sós kekszet és utána nem voltam olyan rosszul. Próbáld ki te is, nekem az orvos ajánlotta.

Remélem, neked is el fog múlni és utána már tényleg csak a babádra tudsz figyelni.

2015. febr. 6. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
De annyira rossz,h semmilyen étel nem kívànok és amit eszek azt óràkig ràgom,h letudjam nyelni!!Szőrnyű!!!!Mikor leszek kívànos?????
2015. febr. 6. 19:35
 10/12 anonim ***** válasza:
Hát az a második-harmadik trimeszterben van inkább, az elsőben sajnos ez a kínlódás jellemző.
2015. febr. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!