Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Derékfájásra szeretném megvenn...

Derékfájásra szeretném megvenni, megéri?

Figyelt kérdés

[link]



Még jó pár hét van hátra, és valamit szeretnék még kipróbálni, hogy legalább kicsit tudjam enyhíteni a derékfájásomat.


2015. febr. 4. 06:59
 1/6 anonim ***** válasza:
szia.Most szültem és gyógytornász vagyok-csak a hitelesség kedvéért írom:D. Lehet,hogy segít valamit,de a problémát nem oldja meg.Tornázol,tornáztál korábban? Az erős izomzat és a helyes tartás a megoldás.Ha nem vagy teljesen eltiltva,akkor mozogj minden nap! Kitartás:D
2015. febr. 4. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Eleinte tornáztam, de vérezgetés miatt az orvosom azt javasolta, hogy inkább kíméljem magam. Az otthoni teendőket nagyjából ellátom, de pl. porszívózást nem szabad...

Bevásárolni együtt megyünk párommal. Séta közben rossz a derekam. Pakolni nem én pakolok. De valahogy mégse az igazi. Pl. vasalás közben is fáj, hiába lépek fel a sámlira az egyik lábammal, ahogy javasolták.

2015. febr. 4. 07:31
 3/6 A kérdező kommentje:
Senkinek nincs hasonlóval tapasztalata?
2015. febr. 7. 19:42
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem személyes tapasztalat, mert nekem még nem kellett, de a barátnőm azt mondta, hogy neki nagyon sokat segít. Jó, egy idő után már ebben is érzed a derekadat, de ő azt mondta, tovább bírja, és sokkal könnyebb.
2015. febr. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia Az első vagyok.Ezt a sámlis dolgot ki javasolta? _Így csak az egyik oldalt tehermentesíted,viszont a másikat túlterheled. Inkább egyenes háttal ülj egy székre mikor vasalsz.
2015. febr. 11. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A védőnő javasolta.
2015. febr. 11. 14:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!