Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség első 12 hetében...

Terhesség első 12 hetében volt aki szedett antibiotikumot? Mire? Egészséges a babája?

Figyelt kérdés
2015. febr. 4. 11:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Én a nagyobbik fiammal igen. A nevére már nem emlékszem. Ha szólsz a dokinak, hogy terhes vagy, olyat ír fel, amit lehet. Nyugi! :)
2015. febr. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én is :) illetve talán 15 tehtesen, valahogy a 12. heti uh után lettem beteg. Antibiotikumot kaptam, muszáj volt, semmi baj nem lett belőle. Hidd el azért nem minden gyógyszer ártalmas és nagyon sok kismama megbetegszik terhesség alatt, azért elég hosszú idő az a sok sok hónap és terhesség nélkül is becsúszik egy két betegség, hátmég terhesen amikor a szervezet legyengül.

Az orvosnak mond hogy terhes vagy!!!! Olyat fog adni ami nem baj ha beveszed.

2015. febr. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Én 13 hetes Kismama vagyok,pontosan 12 hetesen lett komoly felső légúti fertőzésem,az Orvosom Augmentin 500 at irt föl megnyugtatott semmi baj nem lesz ezt szabad! Tegnap fogyott el,már csak a Gravidát és C vitamint szedek!

Te?

2015. febr. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szerencsére megúsztam az antibiotikumot, mert mégse mutatott ki fertőzést a vizeletminta.
2015. febr. 9. 11:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!