Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Öt hetes terhes vagyok már...

Öt hetes terhes vagyok már kettő napja vérezgetek nem élek magyarországon igy nem tudok dokihoz menni csak 31-én repülök ha addig nem mulik a vérzés repülhetek? Vagy árt a babának? A doki szerint totál ágy nyugalom ez segithet?

Figyelt kérdés
2008. aug. 22. 10:23
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Amennyiben nem Afrika egy elhagyott pontján élsz, kell lennie kórháznak. Terhesség esetén a vérzés nagyon veszélyes, a babával komoly baj is lehet akár, de a saját egészségedet is kockáztatod. 31-e még nagyon messze van, sőt, én a helyedben egy napot sem vártam volna, nemhogy kettőt. Menj be kórházba, a sürgősségire. Bárhol is élsz, segíteni fognak, megnéz a doki, csinálnak ultrahangot. (Hidd el, én tudom, Angliában élek és 26 hetes kismama vagyok, volt bőven komplikáció a terhességem első három hónapjában és bár nincs külön orvosom, más a rendszer, mint otthon, így is tökéletesen elláttak, elvégezték a vizsgálatokat, nem kell tőlük félni. Nem barbárok csak azért, mert külföldiek. Az már egy más tészta, hogy annyira nagyon nem kritizálhatjuk meg az általuk bevált rendszert, mert mégsem ők jöttek hozzánk és ők erőltették ránk, hanem mi költöztünk külföldre.)

Szóval minél hamarabb menj be a kórházba.

2008. aug. 22. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!