Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi a véleményetek? Pár hetes...

Mi a véleményetek? Pár hetes terhes vagyok, de mivel itthon vagyok és a napi teendők után unatkozom, arra gondoltam készítek üvegfestékeket a gyerekszoba ajtóra. Nem korai?

Figyelt kérdés
2010. febr. 10. 09:36
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

:)


Van egy rakás újságom is(Kismama,Baba Anyák lapja)

Meg van 3-4 terhes könyvem,de már sokat olvasgattam ezeket.

2010. febr. 10. 11:35
 12/13 anonim ***** válasza:

szia!


én pénteken töltöm a 8-at. de én is vettem éppen tegnap magamnak üvegfestéket. de nem a baba miatt. már tavaly is vettem és azzal díszítettem a fürdőt, a konyhát, a tükröket.

véleményem szerint babonából 12-ig hétig nem csinálnék kifejezetten a babához kapcsolódó dolgokat. nálunk pl. csak a szüleim tudják hogy babát várok!

2010. febr. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Szia, nem tudom, h ez mennyire megvalósítható, ha az ember táppénzen van...de ha ennyire aktív vagy, akkor keress valami tanfolyamot, pl önkormányzatnál ami tetszene... én is a héten megyek a munkaügyibe és megnézem mik a lehetőségek.. mert én meg már nem vagyok beíratkozva az (akkorra vagyok kiírva szülni)egyetemre.. de az államvizsgám még nincs meg .. viszont júniiusig biztosított vagyok még... és gondoltam lefoglalom magam.. ésmég pénzt is kapok.. bár nem sokat.. de nem is kell sokat járni... csak néha délelöttönként...


20+5h km :)

2010. febr. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!