Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetes terhes leszek, eleg...

6 hetes terhes leszek, eleg nehezen birom. Hanyingrem van, hanyok sokat faj a fejem es a hasam. Ejjel alig tudok vmit aludni. Piritoson kivül semmit se tudok enni. Valaki van meg igy? Egy ket jotanacsot ellfogadnek ami segitene

Figyelt kérdés
2015. febr. 5. 10:46
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Ja, es ha esetleg savas lennel, nekem az abonett csodat tett! Olyan jo lett tole a gyomrom, azota is minden reggel azzal inditok :) annyi, hogy en tul szomjas lettem tole, es sokat ittam ra, amitolaztan meg hanyingerem lett :DDDD de attertem a simarol a zabos abonettre, es arra mar nem szomjazom meg annyira :) hatha segit neked is
2015. febr. 5. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Nem ilyen savas problemaim nincsenek meg egyelore, de koszi a tanacsot :)
2015. febr. 5. 11:48
 13/21 anonim ***** válasza:
Ne felj, minden rendben lesz :) azt mondjak, az eros rosszulletek eros terhesseget jeleznek, ugyhogy kicsit azert lehet neki orulni :D tudom, hulyen hangzik :D de ahogy mar irta mas is, ilyen nagyon eros nem sokaig lesz, akkor se, ha nagyon elhuzodik. Idovel enyhul es max neha visszater, neha hanysz egyet, de ilyen kemeny csak max 1 honap! :)
2015. febr. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Tudod kellemetlen is joforman semmire se vagyok jo, alig tudok vmi kicsisegeket is itthon ellvegezni. De remelem igy lessz ahogyan irtad :)
2015. febr. 5. 11:51
 15/21 anonim ***** válasza:
Ne is mondd, en is rendesen szegyelltem magam, hogy szo szerint SEMMIRE nem voltam alkalmas, meg beszelgetni se volt kedvem a parommal. Komolyan ugy voltam vele, ha ezt kibirja a kapcsolatunk, akkor mindent :D hidd el, ezen majdnem mindenki keresztul megy! Tok normalis, es neked most nincs is mas dolgod, csak hogy pihenj :)
2015. febr. 5. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Akkor nem vagyok egyedul :D mintha a parom hallanam, nincs Neked egyebb dolgod csak pihenj :)
2015. febr. 5. 11:59
 17/21 anonim ***** válasza:
Na latod :D a masodik trimeszterben majd visszajon az eleterod, nagyon szuper lesz, aztan a harmadikban megint nehezsegek jonnek :D de legalab akkor mar latod a fenyt az alagut vegen :D
2015. febr. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
8. héttől a 14. hétig végig hánytam. volt olyan 4 nap, hogy fel sem bírtam kelni az ágyból, minden kijött, ha megmozdultam már attól is. Férjem jeget hűtött nekem és azt szopogattam, illetve a cola-t ittam, de az nekem csak akkor segített már amikor jobban voltam, és már csak émelyegtem. Amúgy a savtól van, hormonálisan termel most több savat a gyomor. Abonett tényleg jó, ha meg bírod enni, de én nem bírtam még azt sem. Víztől kezdve minden kijött. kb megmaradt szerintem 2 dl víz bennem naponta. Aztán szépen jobb lett, de még most 21. héten is ég a gyomrom felpolcolom a párnám úgy alszom. A cola-t ihatsz nyugodtan semmi olyan nincs benne, amitől a babának baja lenne. Foszfor van benne ami esetleg annyira nem jó, de ha szeded mellett a vitamint akkor nem lesz gond a Ca felszívódással, mert azt tudja jelentősen felborítani. Aspartam pedig bizonyítottan nem okoz sem rákot sem, semmit abban a mennyiségben amit megiszol, eszel. Pont erről írom a szakdogámat.Csak volt pár tudományosnak mondott vizsgálat erről, de már régen bebizonyították, hogy beteg patkányokkal dolgoztak, és olyan mennyiséget adtak amit ember nem eszik meg egy nap alatt.
2015. febr. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

6 hetesen kezdődött az émelygés és a kajaundor. Kiflin és kefíren éltem a 10. hétig. Utána megjött az étvágyam, pár napja érzem, hogy már nem vagyok farkasséhes.

20 hetes vagyok és 7 plusznál járok. Azért az durva, most nagyon odafigyelek.

2015. febr. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
De mostmar jobb nem?
2015. febr. 5. 16:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!