Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet kolbaszt enni terhesen?

Lehet kolbaszt enni terhesen?

Figyelt kérdés
Annyira kivanom,de ugy tudom,nem lehet :(
2015. febr. 5. 20:49
 1/9 anonim ***** válasza:

Hát bevallom, én ettem terhesség alatt.:)Füstölt szárazkolbászt (tehát amelyik jól össze van "aszalodva"), csak hébe-hóba, és még az elején, utána már nem kivántam.

A védőnőm is óvatosságra intett, mert valami fertőzést terjeszthet (nem a toxoplazma, hanem a másik, amit vérből néznek is a kismamáknál), igy hamar abbahagytam a kolbászevést. :)

2015. febr. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudtam higy nem lehet kolbászt enni... Másfél eves a lanyom semmi baja , gondtalan volt a terhesseg is 40+5 re szültem , majd 4 kg. Os babát . Szoval en nagyon sok kolbászt ettem de csak a Tóalmásit szerettem minden nap megettek fél 1 szálat :D nem szeretem amugy de terhesen nagyon kívántam . Ha tudtam volna hogy nem lehet biztos nem eszek. De nekem nem szóltak :/ de lényegében semmi baj nem lett! :)
2015. febr. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Katoonene ***** válasza:
100%
Nekem a védőnő és a doki is azt mondta lehet, házit egyek abban nincs tartósítószer :) szalonnát is szoktam :D egyél nyugodtan :)
2015. febr. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én nagyon kívántam, pedig előtte nem szerettem, sokat is ettem a terhességem alatt, semmi probléma nem merült fel, egészséges féléves kislányom van. 2. babánkat várom, vele már nem kívánom úgy, hébe-hóba ettem még a legelején. Kellemes babavárást!
2015. febr. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Jav.: másfél éves a kislányom
2015. febr. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Terhesen kétpofára tömtem, ráadásul valamiért a csípős esett igazán jól. Semmi baja nem lett a kislányomnak :)
2015. febr. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha nagyon aggódsz süsd át kicsit, úgy már biztos nem lesz semmi baja. Mert ha elvileg lenne az csak a nyers hús miatt, nem?
2015. febr. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem is mondták,hogy nem lehet ,

Hát én ettem:) Semmi de semmi baja nem lett a kislányomnak :)

Ha jól esik,egyél nyugodtan :)

2015. febr. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat
2015. febr. 6. 19:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!