Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kora terhesen (tulajdonképpen...

Kora terhesen (tulajdonképpen még tesztet se csináltam, de szinte biztos vagyok benne, holnap nem kell megjönnie) nem lehet füstölt kolbászt enni?

Figyelt kérdés
Az utóbbi két napban megettem vagy fél szálat!:(
2012. okt. 16. 08:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmi gond belőle.
2012. okt. 16. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Dehogynem lehet. A füstölt kolbász meg van füstölve, tehát nem nyers. A nyers hústól és a nyers tojástól kell csak tartózkodni az egész terhesség folyamán.
2012. okt. 16. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ha baj lenne nem lenne aki lerugja a tüdőmet :D rettetően kívántam egy ideig és rengeteget ettem belőle, semmi baj nem lett :)
2012. okt. 16. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszi, megnyugtattatok!


Csodálkozom, hogy nem volt egy olyan válaszadó se, aki azt mondta volna, hogy "valószínű nem is vagy terhes, és mit aggódsz már most", stb.

2012. okt. 16. 10:25
 5/8 anonim ***** válasza:

Mert nem az volt a kérdés ilyen egyszerű...

de miért ne lehetne füstöltet enni? az nem nyers végképp...igazuk van az előttem szólóaknak

2012. nov. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Na, lehet már gratulálni a babához? :)
2012. nov. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Sajnos nem, csak beképzeltem magamnak! Olyan rohadt erős a képzelőerőm!
2012. nov. 7. 11:57
 8/8 anonim ***** válasza:
Sajnálom, majd talán ebben a hónapban :)
2012. nov. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!