Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki szenvedett terhességi...

Aki szenvedett terhességi kiütésben az első várandóssága alatt, annak a másodiknál is előjött?

Figyelt kérdés

2015. febr. 5. 21:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem. Az első terhességem alatt a 33. héten jöttek elő a pöttyök (véresre vakartam a hasam, azóta is csúnya), a második terhességem alatt egy sem jött ki. Semmiben sem hasonlított a két terhességem és a szüléseim sem.
2015. febr. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Minden terhesség más és más, nekem elsőnél nem volt, most van, elég nagy mértékben sajnos. Azt olvastam, általában kijön a legközelebbi terhességnél is, de szerintem ezt nem lehet megjósolni.
2015. febr. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem 1 kőkemény hetem volt, mikor annyira viszketett a hasam, hogy már kínomban a falat kapartam. Folyamatosan krémeztem, persze kipöttyösödött, de szerencsére elmúlt. Már megszületett 7 hónapja a kisfiam, de most, hogy épp ezt írom, elkezdett megint viszketni. :)
2015. febr. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nekem is 1 kőkemény hetem volt de az tényleg kőkemény volt.a 36. hét.37-en megszültem.Se éjjelem se nappalom nem volt.Szeretnénk második babát de már előre félek.mi van ha megint kijön pláne ha korábban.az a része szörnyű volt.
2015. febr. 6. 01:21
 5/8 anonim ***** válasza:
3-as vagyok. Mi is szeretnénk majd második babát, és a kérdésed olvasásáig eszembe sem jutott, hogy esetleg ismét jelentkezhet. Igazából én azt hittem, hogy nyúlik a bőröm és azért viszket, de hogy ez terhességi kiütés lett volna, csak most jöttem rá. Nagyon remélem, hogy nem jelentkezik ez ismét.
2015. febr. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ezt találtam:

"Általában ezek a betegségek a következő terhesség során kiújulnak, s a szülést követően spontán gyógyulnak, ezért nem szükséges agresszív, csak tüneti kezelés."


Sajnos ez nem jelent jót.

2015. febr. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hàt ez nem jó hír 6-os :-( Persze nem ez fog visszatartani még egy babától de azért ez egy nagyon kellemetlen velejárója egy terhességnek.Bele sem merek gondolni mi van ha több hétig kell kibírni.Amúgy nekem is a hasamon kezdődött de aztán lett a kezemen és a lábamon is.Persze szülés után 2-3 héttel elmúlt.
2015. febr. 8. 13:54
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem az első terhességem alatt jött elő de csak a hasamon. Én is majd megőrültem tőle. Kentem amivel lehetett de semmire nem reagált. Kb a 8. hónap körül kezdett múladozni. A második terhességemnél viszont nem jött elő semmi.
2015. okt. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!