Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez lehet nyákdugó darab? Aki...

Ez lehet nyákdugó darab? Aki finnyás ne nézze meg

Figyelt kérdés

Mindenhol azt olvasom barnás, rózsaszínes. Ezért nem tudom eldönteni.

kepfeltoltes.hu/view/150207/IMG_20150207_184402_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Köszi aki válaszol !



2015. febr. 7. 19:01
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
76%

Kérdező, legalább terhesen ügyelj már a higiéniára!

Jó lenne, ha -legalább a kép kedvéért- rendbetennéd a körmöd, és tisztán tartanád.

2015. febr. 9. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
én a 24. hétben vagyok, s 2nappal ezelőtt volt egy ilyen kis darabka nálam pisi után, meg tegnap is. nemtudom mi lehet ez. nekem már 8 éve krónikus gombás fertőzésem van amiota megjott a havim. s a havim sem volt sosem rendszeres. néha kimaradt 1 hónapig.
2015. febr. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

utolsó vagyok: azota mióta írtam utoljára voltam ellenőrzésen, s már nincs is gombám. ilyen kis darabkak persze vannak majdnem minden nap a pisimben. Épp most is volt ilyen kocsonyás sárga "folyásom". De biztos valami 10cm nagyságú. remélem hogy csak a gomba "maradékai".

Neked kedves kérdező vannak még ilyen "folyásaid"? te hanyadik hétben vagy?


én nagyon elszámoltam magam akkor,s sokat mondtam. most vagyok a 23.hétben


üdv

2015. márc. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!