Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesen gránátalmalé?

Terhesen gránátalmalé?

Figyelt kérdés
16 hetes vagyok és gránátalmalét iszok de most egy másik fajtát kaptam egyik ismerősömtől ukránból hozták megkóstoltam és egyáltalán nem az az íz amit eddig ittam. Sőt van rajta egy tavalyi dátum állítólag akkor gyártották igaz lehet? Eddig mindig olyat kaptam aminek a lejárati dátuma nem múlt idejű vagy ez a fajta tényleg ilyen elég rossz az íze nem merem meginni. Valaki ivott már ilyen fajtát?
2015. febr. 8. 11:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Terhességtől függetlenül nem innék romlottnak tűnő italt.

Szerintem dobd ki.

2015. febr. 8. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De van olyan hogy tényleg a gyártási idő lenne rajta nem a lejárati idő? Amióta iszom nem hallottam még ilyet engem becsaptak? :-(
2015. febr. 8. 12:43
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem ismerem az ukrán élelmiszerszabályokat, de ha abból indulok ki, hogy vannak országok, ahol a kozmetikumokra sem a lejáratot, hanem a gyártás idejét írják rá... akár még lehet igaz is, hogy még jó.

De rossz ízűt akkor se innék, ha a szavatosságával semmi gond nem lenne.

2015. febr. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!