Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12. héten sok baktérium a...

12. héten sok baktérium a vizeletben?

Figyelt kérdés
Minden más eredményem jó lett, a háziorvos akart rá antibiotikumot adni de elhalasztotta. 3 hét múlva kell újra laborba menni ismételt vizeletvizsgálatra, ha akkor is lesz benne ir fel antibiotikumot. Ez komoly dolog, vagy elmúlhat magától is? Mit kapott rá akinek ilyen volt?
2015. febr. 8. 14:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Ebben a három hétben igyál nagyon sok folyadékot, és ne tartsd vissza, ha érzed, hogy pisilni, kell, hanem rögtön menj vécére, hogy ne pangjon benned a sok baktérium, hanem gyorsan kiürüljön.


Nagyon jó a kamillatea is, és terhesen is iható.


Ügyelj az intim higiéniára is. Minden nagydolog után mosd meg magad alul, intim gélt használj, ne szappant. Jól szellőző pamutbugyit hordj!


Ritkán ugyan, de komolyabb bajt is okozhat egy ilyen fertőzés. Nekem pl. 24 hetesen egy ilyen fertőzéstől repedt meg a magzatburok.

2015. febr. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mindenkepp mosakodj meg, mielott vizeletmintat adsz, lehet csak ennyi a gond. Ha komoly dolog lenne a hatterben, akkor nem varnatok 3 hetet.
2015. febr. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Wiky93 ***** válasza:
Nekem is ez volt az eredmény, sok bakt. Mire nagyon megijedtem, elmentem a védőnőhöz, pisiltem megnézte azt mondta nincs gond, csak a folyás került bele az miatt kaptam ezt az eredményt. Ha viszel legközelebb vizelet mintát akkor mosakodj meg alul/fürödj le :)
2015. febr. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!