Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamákra nem veszélyes a...

Kismamákra nem veszélyes a déligyümölcsök héját kezelet vegyszerek?

Figyelt kérdés
Mert gondolom bejut a gyümölcsbe is és hámozás során is rákerül.
2015. febr. 9. 06:29
 1/7 anonim ***** válasza:
De igen,szerintem van kockázat a fogyasztásukban.
2015. febr. 9. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy az. Ahogy a csapvízben levő hormonok is, a tömegben terjedő baktériumok, vírusok és a virágcserép a balkonokon. Következtetés: pozitív teszt után tekerjük magunkat buborékfóliába, és álljunk be a sarokba, várva a szülés megindulását.
2015. febr. 9. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2015. febr. 9. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az itthoni gyümölcsök kezelésénél használt vegyszerek is. De indulj ki abból, hogy egy részük elbomlik.


HA az jelent valamit, én a nagyfiammal naponta 1-1,5-2kg mandarint, vagy narancsot ettem meg hónapokig és keze lába meg van + még okos is :)

2015. febr. 9. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
mindenkire veszelyes. en vitamint szedtem telen es mellette igyekszem magyar almat venni telen. deli gyumolcsot elvetve, a graphefruit kivetelevel amugy is savasitanak ami csak olaj a terhessegi gyomoregesnek.
2015. febr. 9. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
55%

Utolsó, csak hogy ne élj tévedésben: "Sokan élnek abban a tévhitben, hogy egyes gyümölcsök, mint például a citrom, savas hatásuk miatt nem megszüntetik, hanem elősegítik a gyomorsavképződést. E tévhit eloszlatása végett számos kísérletet végeztek, amelyek ugyanarra az eredményre vezettek, mégpedig arra, hogy a citrom kifejezetten ajánlott gyomorsav elleni gyümölcs, ahogy a meggy is, ugyanis ezek nem savas, hanem lúgos gyümölcsök, amelyek gyengítik a gyomorsav maró hatását."


Forrás: [link]

2015. febr. 9. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

kedves utolsó, nem élek tévhitben, nem a citromra gondoltam. Tudom hogy néhány citrusféle jó a gyomorégésre - én napi egy graphefruittal kezeltem muszájból a terhességi gyomorégésem. Tisztában vagyok azzal amit írtál.

A narancs, mandarin és banánra gondoltam.

(citromot általában nem esznek az emberek magában)

2015. febr. 9. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!