Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Járt valaki úgy, hogy tutibizt...

Járt valaki úgy, hogy tutibiztosra mondták a babája nemét, aztán a következő ultrahangon egyértelműen kiderült, hogy mégsem úgy van? Hogyan éltétek meg?

Figyelt kérdés
Én most ettől parázok, nem tudom miért, pedig tutira mondták 16 hetesen, hogy kiscsaj, 2D-n is mutatták azt a bizonyos 3 vonalat, aztán 4D-n is láttuk a szeméremajkakat. Nem fogok hazudni, nagyon örültem, hogy lány, reméltem, hogy az lesz. Persze ha fiút mondtak volna, akkor se keseredtem volna el, tudtam volna örülni úgy is, de most, hogy már mondták, hogy lány, nagyon nem szeretném, ha a következő UH-ra kisfiú lenne belőle. Szerintem innen a félelmem is. Volt, aki így járt? Hogy úgy tűnt, az lesz, amit "szeretne", aztán mégsem? Hogyan éltétek meg?
2015. febr. 9. 19:19
 1/7 anonim ***** válasza:
32%

Miért parázol, nem mindegy???


Nekem minden uh-n azt mondták, fiú, én meg minden alkalommal közöltem, hogy márpedig lány, ert egyszerűen ezt érzem. Lány lett.

2015. febr. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
26%
Azért bele ne haljál már, ha végül nem "kiscsaj" lesz...:/
2015. febr. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Jaj, de tudtam, hogy jönnek majd az ilyenek.... természetesen nem fogok belehalni, írtam is, hogy ha fiút mondtak volna, úgy is jó, nyilván akkor is szeretném, mivel az enyém. Csak így, hogy mondták, beleéltem magam, ennyi. Ha érdemben nem tudtok hozzászólni, minek kell itt köpködni a másikra?
2015. febr. 9. 19:38
 4/7 anonim ***** válasza:
Azt írtad, félsz és parázol... azért ez nem ugyanaz, mint beleélni magad aztán csalódni.
2015. febr. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem találtam rá jobb szót, de ennyi. Nyilván nem életem tragédiája lenne.
2015. febr. 9. 20:27
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha ilyen sokszor láttátok, ennyire egyértelműen, valószínűleg nem változik :)
2015. febr. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
54%
Àhh,ne figyelj az ilyen válaszokra.Nekem két kisfiam már van,de nagyon vágytam egy kislányra is és láss csodát most 39 hetes vagyok,kislány érkezik. Gondolhatod,minden uh-n rákérdeztem,hogy biztos? Pár nap múlva meglátjuk. :) Szerintem, ha biztosra mondták,láttad is,akkor elhiheted! Üdv
2015. febr. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!