Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit adjak majd a picurra, ha...

Mit adjak majd a picurra, ha jövünk kórházból haza? Hosszúújjú body, rugi, overáll, sapi elég? Vagy harisnya is kellene még?

Figyelt kérdés
Otthon a 20 fokhoz eleinte kell harisnya?Március 10-ére várjuk a babát és nincs ebben tapasztalatom.
2010. febr. 11. 13:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Én kis pulcsival többe hoztam haza.Októberben.Harisnya nem volt.Bebugyoláltuk plédbe:)Igaz én pólyában hoztam haza, mert csak abban adták ki:)

lehet,hogy otthon kellene harisnya naci, nálunk 23 fok volt és a rugi tetején a lakásban is pólyában volt:)

2010. febr. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Február 10-én hoztam haza úgy ahogy írtad, csak a rugi vállpántos volt és volt alatta a body tetején egy vékony pulcsi. Az otthoni 20 fokhoz nem kell harisnya. Nem szoktasd rá, hogy nagyon melegen öltözzön, mert később megőrülsz majd. Minden széltől megfázik majd, és amúgy sem egészséges. Nekem a 23 foko lakásban egy szál pamutrugiban volt az újszülött a csípő magasságú ágyban, és egy kis pamut takarója volt csak. Sosem fázott meg. Később mikor vége lett a fűtési szezonnak, az elején adtam még rá egy kis bodyt rugi alá, aztán hamar nyár lett.
2010. febr. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
+ pokróc. Szerintem elég. Nálunk mindig 20 fok volt és nem volt rajta harisnya. Azt mondják, hogy attól függ mihez szoktatjuk. Jó így is meg úgy is. Ha adsz rá harisnyát, fázósabb lesz, ha nem, akkor nem.
2010. febr. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!