Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terheléses cukrom 8,3 lett...

Terheléses cukrom 8,3 lett Éhgyomri: 6,2 lett Ezek az értékek ingadozónak számítanak?

Figyelt kérdés

160grammos CH vagyok!

reggel:20

tizorai:20

ebéd:40

uzsonna:20

ebéd:40

pótvacsi:20


1.nap: reggeli előtt: 5,2 vacsora:5,8


2.nap: reggeli után:7,1 ebédután:5,2 vacsora után:9


3.nap reggeli előtt:4,8 reggeli után:6,1 ebéd után:5,4 vacsi után:5,9


4.nap: reggeli előtt:4,8 ebéd után:8 vacsi után:6,2


5.nap: reggeli után:7,0 ebéd után: 5,2 vacsi után 5,5


6.nap: reggeli után:5,8 ebéd után:6,9 vacsi után:6,3



2015. febr. 12. 21:47
 1/2 anonim ***** válasza:
te írtál ki 2 napja is kérdést, ugye? 5. és 6. nap tök jó :) rájöttél, hogy mit nem számoltál jól? ha ilyen marad, akkor visszavonom azt amit írtam előző kérdésedre, nem kell ezzel orvoshoz rohannod, szépen kezd beállni! :) ügyes vagy, kitartás! :)
2015. febr. 13. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Vannak benne azért magasak, pl 2. nap vacsi után 9 az elég sok szerintem, de ahogy telnek a napok azért kezd egyre jobb lenni.

Ne csak a szénhidrátra, cukorra figyelj, hanem a teljeskiörlésű legyen fehér lisztes helyett pl zsömlénél. Gyümölcsből is nagyon keveset egyél.

2015. febr. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!