Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 26 hetes terhesen ha nem...

26 hetes terhesen ha nem aktiv a baba honnan tudom hogy él e még?

Figyelt kérdés

Nagyon megvagyok remulve. Egyik ismerosom 26hetesen csaszaroztak mert verzett..ismertem olyat akinek meghalt a mehben a baba.. este mozgott de nem annyit.este van h arra kelek h hanyatt fekszek.amikor allitolag nem jo az oxigenellatas neki

Ma reggel meg nem ereztem mozogni.. vereznek ha isten orizz mar nem elne???:'(


2015. febr. 16. 09:10
 1/7 anonim ***** válasza:
56%

1 nap egyser kell érezni mozogni minimum


reggelmég aludt.

ne beszélj bele rosszakat, ne gondolj negatívra


ha nagyon parázol egyél csokit, a cuor akkora adrenalin nekik, hogy nembírnak tőlealudni, mozogni fog rengeteget. nagyon nem ajánlom, mert alvás közben nő csak és fejlődik az agy

2015. febr. 16. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
*nőnek
2015. febr. 16. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem ne aggódj, de ha a továbbiakban sem mozog a baba, akkor menj el a védőnőhöz, hogy meghallgassátok a szívhangot. Egyél valamit, vagy feküdj a hátadra, akkor biztos beindul a babád is. És nem, nem véreznél még, ha elhat volna a magzat.
2015. febr. 16. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De meg nyugodtam. Jelzett h semmi baja.biztos erezte hogy anyu aggodik.koszonom nektek
2015. febr. 16. 09:27
 5/7 anonim ***** válasza:

Egyszer én is jártam úgy, hogy a kisfiam egy álló napig nem mozgott, én is nagyon megrémültem, hisz az ismeretségi körömben ketten is vannak, akiknek méhen belül halt meg a babája. Be is mentem a kórházba és ott sikerült felébreszteni, aludt mint a bunda. :)

Sokan kinevettek, hogy túl paráztam, de én ezzel nem értek egyet. Nem bántam meg, hogy bementem.

2015. febr. 16. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Az en kornyezetembe is volt olyan..enis be mentem volna amint jonnek a szuleim..ha addig nem.mozgott volna
2015. febr. 16. 09:36
 7/7 anonim ***** válasza:
Engem ijesztgettek ilyennel, a barátnőmnek volt egy vetélése a második trimeszterben és minden ilyesmi történetet elmesélt a késői vagy utolsó pillanati vetélésről, borzasztó volt. A párom amikor megtudta kiakadt és leállította. De a védőnőm és a nőgyógyászom megnyugtatott, és tényleg azt mondták, hogy fontos hogy ne is gondoljak ilyenre, csak a szépre és a jóra
2015. febr. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!