Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 21 hetesen nem korai még a...

21 hetesen nem korai még a mensi szerű fájdalom? Többi lent

Figyelt kérdés
Pár napja érzem, hogy naponta 1x vagy 2x nagyon enyhe menstruációs fájdalmat érzek kb 10 másodpercig. Eddig ez nem volt. Ez normális?
2015. febr. 16. 10:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen normális,ha nem jár vérzéssel,ájulással vagy lázzal akkor semmi gond nincs,valószínű azt érzed ahogyan a méhed tágul/növekszik és ez okozhatja ezeket a fájdalmakat!
2015. febr. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
és szedj rá magnéziumot
2015. febr. 16. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem korai, nekem hetek ota van (19 hetes vagyok), rakerdeztem a dokinal, azt mondta, ha nincs verzes es nem baromi eros a gorcs, akkor semmi ok az aggodalomra. Ahogy tagul a meh, rendezodnek at a szervek stb, az ilyen kis kellemetlenseggel jar. A magnezium tenyleg sokat segit :)
2015. febr. 16. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem picit később, 23-24. hét körül volt 2 nap, amikor szinte egész nap görcsölt a hasam, pontosan enyhe menstruációs görcs-szerűen. Pont akkor mentem dokihoz, mindent rendben talált, és megemelte a MagneB6 adagot. Már 32 hetes vagyok, és igény szerint szedem be a magnéziumot, azóta csak nagyon enyhe keményedések vannak, abszolut nem zavaró. Ne aggódj, minden OK lesz :) Én is nagyon megijedtem, de valószínűleg semmi gond nincs nálad se. Persze azért majd említsd az orvosnak.
2015. febr. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!