Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek mikor kezdodtek a...

Kinek mikor kezdodtek a rosszulletek terhesseg idejen es mennyi ideig tartott? Milyen jelleguek volak ezek a rosszulletek?

Figyelt kérdés
2010. febr. 11. 20:58
 1/8 anonim ***** válasza:

Az első terhességnél a 6. héten kezdődött és nagyon gáz volt. Sokat feküdtem, úgy érztem hogy ha felkelek a gyomrom is kijön.Szédültem, ugyan 2x hánytam csak, de mivel karácsony volt a szagoktól teljes kibuktam.

Ja és kb a 12. hétig tartott.

A második terhességnél a 6.héttől kezdődött, de rövid ideig tartott és a szagok sem zavartak különösen.Néha szédültem.De most a 10.hétbe járok és jól vagyok.

Ami mindkét terhességnél előfordult nagyon éhes voltam/vagyok és nagyon fáradt.

2010. febr. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
6-16. hétig éjjel nappal, folyamatosan pocsékul voltam. Hányinger, rosszullét, gyomorfájás, gyomorégés, hányás, amit akarsz. És semmi nem használt, pedig mindent kipróbáltam.
2010. febr. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
8. hét-20.hét, ha nem hánytam akkor émelyegtem. És nem értettem ki találta ki a reggeli rosszullét elnevezést, mert én reggeltől estig hánytam. Néha éjjel is. Nagyon jó volt, amikor elmúlt!
2010. febr. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Egyik terhességemnél sem volt még egyetlenegy hányingerem sem, nem ám más... hál égnek
2010. febr. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kb az 5. héttől a 20-ig szinte folyamatosan hányingerem volt, napi 24 órában, enni, inni akkor tudtam, amikor 5 percekre elmúlt (kefirt, narancsot, korpovit kekszet és leveskockából levest, mást nem...). Viszont egyszer sem hánytam, pedig lehet, néha jobb lett volna. Mondjuk ennek eredményeképp sokat fogytam, a 16. héten még mindig kevesebb kg voltam, mint az első mérlegelésnél. :)
2010. febr. 12. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az első héttől kezdve, ebból tudtam h terhes vagyok.

Émelygés hányinger, undor a kajától

2010. febr. 12. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

6-20 hétig. Egyfolytában hánytam, reggeltől estig,volt olyan is, hogy még a víz is kijött.

37 hetes kismama

2010. febr. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az elso 2 terhessegemnel amikor a lanyokat vartam semmilyen tunetem, rosszulletem nem volt. Most a harmadik babamat varom, kisfiu, a 4-8 hetig volt hanyingerem es emelyges, azota semmi, most 24 hetes vagyok.
2010. febr. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!