Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt aki 15-16 hetesen volt...

Volt aki 15-16 hetesen volt 4D babamozin és a baba nem mutatta meg a nemét vagy rosszul tippelték?

Figyelt kérdés
Már nagyon kíváncsiak vagyunk rá )

2015. febr. 16. 20:48
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Mi 15 hetesen voltunk a második babánkkal és egyből megmondták, hogy lány. Nem volt kétsége a dokinak.

Ha megmutatja magát, akkor ilyenkor már láthatják a nemét.

2015. febr. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk mar a 12 heten megmondták biztosra. Végül is mi a kérdésed pontosan? Vagy mi erdekel, mire akarsz kilyukadni? Milyen nemű babát szeretnetek?
2015. febr. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Mindegy, hogy milyen nemű, csak szeretném tudni, türelmetlen és kíváncsi a természetem :) és tapasztalatokra vagyok kíváncsi, hogy többször fordult-e elő, hogy megmutatta magát, minthogy nem. Tudom ez nem fog semmin változtatni, hogy a miénk megmutatja-e, csak szeretem a statisztikát.
2015. febr. 16. 21:17
 4/9 anonim ***** válasza:

Rendesen uh-n, ha nem úgy fordul a baba, akkor nem szokták az orvosok erőltetni a dolgot, mert nincs rá idő, és az az uh egyébként is csak arravaló, hogy a baba paramétereit és egészségi állapotát figyeljék.


De egy babamozi pont a szülőkért van. Szóval ott igyekeznek elcsípni a "bizonyítékot" a baba nemét illetően. Csak szóljatok előre, hogy nagyon kiváncsiak vagytok.


16 hetesen már lehet látni egyébként. Ha fiút mondanak, akkor az 100%, de ha kislányt, akkor ott még lehet egy kis tévedési esély, de az is minimális.

2015. febr. 17. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Nekem már 12 hetesen 90%ra mondták hogy lány,

15 hetesen már 100% ra :)

2015. febr. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Úgy van, ahogy a 4-es írja. 4D babamozin voltunk mi is 16 hetesen, szóltunk a vizsgálat elején, hogy kimondottan a nemét szeretnénk nagyon tudni, amiatt jöttünk, és mindent el is követett a szonográfus, hogy megtudjuk. Úgy 3 perc után már mondta is, hogy inkább kislányos, a 20 perces vizsgálat alatt még többször ránézett, különböző szögekből, 4D-ben és 2D-ben is, míg a végén már tutira mondta, hogy kislány :)

Ez tényleg olyan, hogy kifejezetten nektek van, a ti igényeiteket veszik figyelembe, úgyhogy ha szóltok, hogy tudni szeretnétek a nemét, mindent elkövetnek majd, hogy meg tudják nézni. Egy tanács: egyél közvetlenül a vizsgálat előtt, mert attól felébred a baba, illetve vigyél szőlőcukrot, hogy ha esetleg lusti lenne, vizsgálat közben bekapod, és attól tuti felébred :)

2015. febr. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

15 hetesen voltunk mi is a nemuk miatt...az egyik babát 80%-ra mondta hogy lány, a másikra csak nagyon sejtette mert mutatni nem mutatta csak mikor mozgolodott akkor nem volt árnyék a lába között...reméljük hogy a 18.heti uhn kiderül a nemuk :)


17 hkm :)

2015. febr. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Kisfiú :)
2015. márc. 10. 17:33
 9/9 anonim ***** válasza:

Ezek szerint megmutatta, gratulálok :)

Nekünk közben 19 hetes genetikán megerősítették, hogy kislány, meg is mutatták 4D-ben a puncit, úgyhogy valóban jól látták már 16 hetesen is :)

6-os

2015. márc. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!