Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 10 napja lett 4 pozitív...

10 napja lett 4 pozitív terhességi tesztem, ma viszont megjött a menzeszem. Kéne aggódnom?! Sok eltérő véleményt olvastam. Sajnos jelenleg külföldön vagyok, és csak egy hét múlva jutok el az orvosomhoz. Valaki tapasztalt hasonlót?!

Figyelt kérdés
Kiegészítésként: 9 napja is teszteltem, az is pozitív volt. Amúgy nem görcsölök, és szerintem gyengébb is a vérzés, mint általában.

2015. febr. 17. 15:51
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:

Minél hamarabb menj el orvoshoz, ott megnézik a terhességet.

Decemberben jártam így sajnos nem maradt meg a baba... :(

2015. febr. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:
Ok. Köszönöm. Akkor elmegyek. Az a biztos.
2015. febr. 17. 16:20
 13/28 anonim ***** válasza:
Annyi teszt nem tévedhet. Van hcg a szervezetedben szóval terhes vagy. Most nincs értelme újabb tesztet csinálni mert ha baj bekövetkezett volna sem ürül ki ennyi idő alatt csak úgy. Szóval orvos szépen.
2015. febr. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:
Ok, már szedem is össze magam. Köszönöm szépen mindenkinek!
2015. febr. 17. 16:22
 15/28 anonim ***** válasza:
Majd írd meg hogy mi volt.
2015. febr. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:

10 napja biztos, hogy nem terhesség miatt lett pozitív a teszt. Vagy valami hormongebasz volt ott, vagy a teszt volt rossz.

Ha ma kellett volna megjönnie, akkor 10 napja még meg sem kezdődött a beágyazódás, és nem volt még megemelkedett a HCG-szinted, amitől pozit tesztelhettél volna.


Szóval ez a rendes mensesed sajnos.


De ha még teherbe is estél, akkor ezek szerint nem tudott megtapadni/beágyazódni rendesen.

2015. febr. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:
Uton vagyok a dokihoz, de akkor csinalok elotte egy tesztet. Biztos ami biztos. Koszi :) ha meg esetleg nem jott ossze, az se tragedia. Meg csak most kezdtunk probalkozni :)
2015. febr. 17. 17:16
 18/28 anonim ***** válasza:
félre ne érts, nem hülyének nézlek, de nem lehet, hogy 10 napja ovitesztet csináltál? az lehet 10 nappal a nemvárt előtt pozitív. na meg ha 10 napja pozi, akkor 25 napja legalább volt az aktus, akkor szó sem lehet ciklus végi terhességről, szóval ezzel ilyen esetben nem lehetne indokolni a vérzést. de egyébként se normális terhesen semmilyen vérzés
2015. febr. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:
Terhessegi teszt volt. De egy felebol 4 db. Szoval lehet tevedes volt :) most vettem 2 felet, meglatjuk mi lesz.
2015. febr. 17. 17:49
 20/28 anonim ***** válasza:
Teljesen felesleges most tesztelgetni. Ha ma kellett volna megjönnie, akkor azok nem a terhesség miatt lettek pozitívak.
2015. febr. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!