Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 10 napja lett 4 pozitív...

10 napja lett 4 pozitív terhességi tesztem, ma viszont megjött a menzeszem. Kéne aggódnom?! Sok eltérő véleményt olvastam. Sajnos jelenleg külföldön vagyok, és csak egy hét múlva jutok el az orvosomhoz. Valaki tapasztalt hasonlót?!

Figyelt kérdés
Kiegészítésként: 9 napja is teszteltem, az is pozitív volt. Amúgy nem görcsölök, és szerintem gyengébb is a vérzés, mint általában.

2015. febr. 17. 15:51
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

Van aki pl. menstruál terhesség alatt is egy ideig, így az elején nem is tudja, hogy terhes. Ritka, de előfordul, a barátnőm anyukája két gyereknél is így járt.

Esetleg lehet, hogy nálad is ez a helyzet, hogy már az előző mensikor is terhes voltál, különben szerintem nem lett volna erős pozitív több teszt is ennyivel a menstruáció előtt, főleg nem az összes. Én ezt tudnám még elképzelni.

2015. febr. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
majd írd meg mi volt az orvosnál!
2015. febr. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Szia! Mit mondott az orvos?
2015. febr. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Azért azt tegyük már rendbe, hogy a terhesség alatti vérzés nem menstruáció. Gondolom mindenki tudja, hogy a terhesség és a menstruálás egymást kizáró folyamat. Aki menstruál az nem terhes. Vérzés lehet terhesség alatt, de az nem menstruáció és egyáltalán nem szabad azt hinni, hogy normális. Nem, nem normális semmilyen vérzés sem a terhesség alatt, ezért minél hamarabb orvoshoz kell fordulni.
2015. febr. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:
Jelentem az orvos megnyugtatott. Terhes vagyok, és baj sincs. Azt mondta gyakori azoknál a nőknél a vérzés, akik a terhesség előtt sokáig fogamzásgátlót szedtek :) Semmit nem kell szednem, azt mondta egy napon belül egészen biztos el is fog múlni :)
2015. febr. 17. 20:38
 26/28 anonim ***** válasza:

Na remek :) Ugye hogy jobb így hogy orvos mondta? Mondjuk az furcsa hogy azt mondta semmit nem kell szedned. Az igaz, hogy én mikor barnáztam a doki is azt kérdezte hogy nem-e most kéne megjönnie, mert akkor néha szokott és nem jelent bajt jó eséllyel. Mondjuk nekem más időpont volt így mondta is a progeszteron kúpot..


De tényleg nem értem hogy mutathatta ki 10 nappal a menzi előtt. Mennyi idős terhes vagy nem mondta?

2015. febr. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Szívből gratulálok! :) Minden rendben lesz, nem hülye a doki, ha nem kell szedned semmit, akkor ennyi! Boldog babavárást!! :)
2015. febr. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom miért nem adot gyògyszert, énis kaptam röktön hormon potlást sárgatest hormont pedig nem is véreztem.
2015. febr. 18. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!