Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Jól döntöttem végül?

Jól döntöttem végül?

Figyelt kérdés

26 hetes terhes vagyok. A főnökömnek megígértem hogy visszameyek szept-ben dolgozni. De közben éptkezünk. Nem fogom bírnia kettőt együtt. A párom teljesen buggyantnak tart, hogy visszaakartam menni. Ma hívom a főnököm, hogy bocs, mégse. Ez nem becsületes dolog, igaz? De gondlnom kell babámra is.

Segítsetek.


2008. aug. 23. 13:00
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hogy anyósom szavait idézzem: "senki nem fog neked szobrot emelni a munkahelyedet, amiért kidolgozod a beledet". Én most a helyedben a babára koncentrálnék első sorban, ráadásul ott a nyakadon az építkezés is. A párodnak igaza van, bár biztosan nem buggyantál meg, csak lelkiismeretes vagy - de a főnököd biztosan megérti, ha mégis úgy döntesz, hogy nem még vissza dolgozni.
2008. aug. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én is az előttem szóló véleményét osztom. Ma már nem azt a világot éljük, ahol megbecsülik a dolgozó embert (tisztelet a kivételnek), Főleg ha nő. Fontos a munka és a pénz, de a legfontosabb a család én ezzel így vagyok. Ha anyagilag megtudod oldani addig maradj otthon ameddig csak lehet, ne a lelkiismeretedre és főleg ne a főnöködre hallgass ebben a döntésben.
2008. aug. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm, köszönöm, köszönöm..... Túlreagáltam a dolgot. Beszéltem a főnökömmel, azt mondta semmi baj nincs. Már megint a lelkiismeretem játszott velem.

Tudom, hogy a család nagyon fontos, ezzel én is így vagyok, de szeretem a munkám. Iskolában dolgozok, és a gyerekeket is nagyon szeretem, Ezért nehéz az elválás. Mégegyszer köszönöm. Most sokkal fontosabb feladat vár rám. gyermeket kell nevelnem. Izgalmas dolog.....

2008. aug. 23. 14:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!