Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 28 hetes terhesen 2kg hízás...

28 hetes terhesen 2kg hízás esetén nem lesz gond?

Figyelt kérdés
Az egész terhességem alatt eddig mindössze 2kg-t híztam, van aki hasonló cipőben jár? Alapból kövér vagyok, de erre nem számítottam, mindeki 10-20kg-val riogatott.Szerintetek ez így rendben van?
2015. febr. 18. 15:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én a fiammal összesen 2 kilót híztam. 3200 grammal született, tehát a bab nőtt, én fogytam. Nem lesz gond :)
2015. febr. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
*baba
2015. febr. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
nem gond, sőt, örülj neki :) én sem híztam többet
2015. febr. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Végre mások is, akik csak ennyit híztak:) És a szülés után mennyivel voltatok kevesebbek?Nem ringatom álomba magam, hogy még fogyni is fogok, csak kíváncsi vagyok
2015. febr. 18. 15:43
 5/12 anonim ***** válasza:
Én a 16ik hétig fogytam 4 kilót, (mindkét terhességemnél) , de a égére összesen 9kilót híztam, nem volt semmi probléma,egészséges babám született.
2015. febr. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
1-es vagyok. Hát én a szülőszobán 8 kilóval lettem könnyebb :) Ebből ugye 3200g a baba, a többi... hát azok a mellékes dolgok :D
2015. febr. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Rajtam pedig nincs felesleg (168 cm, 57 kilóval kezdtem a terhességet).

Első babával 5 kilót híztam, másodikkal pedig most vagyok a 30. héten, és 3 kiló van rajtam eddig...

Én első babával megijedtem, hogy ez nem gáz-e, de a dokim rám nézett, és csak nevetett. Mondta, hogy ha a baba jól fejlődik, akkor minek aggódni?

Első lányom 3330 grammal született, makk egészségesen, én pedig szülés után 54 kiló lettem.

Szóval rám a terhesség és szülés nem plusz, hanem mínusz kilókat tett. :)

Érdekes, de van ilyen is! Most második babával már egyáltalán nem izgat, hogy kevés kiló jön fel.

2015. febr. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Összesen 5 kg-ot híztam a terhesség alatt, utána 5 kg-al voltam kevesebb, mint előtte. Terhességi cukros voltam, szóval diétáznom kellett.
2015. febr. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Inkább örülj, hogy ilyen alkat vagy. Nem muszáj mindenkinek híznia terhesség alatt. Én 6 kg-t híztam összesen a 41. hétig, abból 4030 gramm volt a fiam. Tök egészséges, semmi baja.
2015. febr. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nyugodj meg, én 85 kg voltam mikor először mért a doki, most 87 körüli vagyok 34 hetesen.


Azért mert vannak akik olyan sokat híznak nem törvényszerű, hogy mindenkinek annyit kell. Örülj neki, később könnyebb lesz a szülésed is a kevesebb súlyfelesleggel.


Amúgy gondolj bele, most vagy 28 hetes a babád 1100 gramm a méhlepény szintén, körülötte a víz is kitesz pár grammot. Szóval a baba mindennel együttvéve kb 2,5-3 kg. Szóval te egyáltalán nem híztál.

2015. febr. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!