Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha Karácsonykor, most erre a...

Ha Karácsonykor, most erre a 3 napra kicsit elengedem magam, abból nem lehet nagy gond/hízás, ugye?

Figyelt kérdés
Igazából már csak súlyt tartok, de ezt is kalóriaszámlálással. Viszont nem vonok meg magamtól semmit, mindent eszek, kivéve cukros dolgokat. Viszont most itt lesz a Karácsony, és arra gondoltam, hogy az ünnep nem ünnep, úgy, hogy én még akkor is azzal foglalkozok, hogy ez a kis szaloncukor még belefér-e vagy sem. Szóval arra gondoltam erre a 3 napra nem figyelném a kalóriákat. Enném amit megkívánnék, halászlé, hús, krumplipürével, bejgli, mézeskalács..Szóval mint mindenki más. Persze nem arra gondolok, hogy akkor most ezekből mértéktelenül zabálok, mert, hogy most "szabad". De nem vonnám meg magamtól ezeket a dolgokat. De nyilván csak annyit ennék mindig, hogy ne érezzem úgy, hogy majd kidurranok. Szerintetek ne aggódjak ezen, belefér, vagy felszedhetek így ez alatt a 3 nap alatt több kilót? Ti hogy esztek az ünnepek alatt? (főleg azok akik már csak súlyt tartanak, mert akik még fogyóznak, azok gondolom nem engedik ennyire el magukat..)
2014. dec. 21. 14:57
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha az ünnepek alatt valamivel többet eszel, attól nem hízol. Egyél minden lelkiismeretfurdalás nélkül a sütikböl is meg a többi ünnepi ételböl is. Amire esetleg figyelj, hogy mindenböl kisebb adagokat fogyassz, és ne edd magad pukkadásig.

Délutánonként/esténként meg - amikor jobban jut rá idöd, menj el sétálni, tornázz valamit otthon - szóval valamennyit próbálj lemozogni.


De ennyi idö alatt esetleg egy kg feljön, amit a következö 3-5 napban le is adsz újra. Viszont sokszor van olyan, hogy egy-egy ilyen (mérsékelten) kilengös idöszak után sokkal jobban beindul a fogyás, ha visszaálltsz a megszokott rendszeredre.

2014. dec. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!