Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Felpuhult méh? Terhesség?...

Felpuhult méh? Terhesség? Hány % esély van rá? Ma negatív volt a tesztem, de a nőgyógyászom megvizsgált, azt mondta, hogy puha a méhem, nem kizárt a terhesség.

Figyelt kérdés
2010. márc. 2. 21:30
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
Ne haragudj, de mi mezei emberek mégis honnan tudjuk, hogy hány %-os esélyed van a terhességre? Voltál orvosnál, azt mondta van esélyed rá, ennél többet mi sem tudunk mondani. Elhiszem, hogy izgatott vagy, de akkor sem vagyunk látnokok. Türelem, és kiderül.
2010. márc. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Tapasztalatokat várok azoktól, akiket vizsgált orvos,puha volt a méhük, ami a korai terhességüknek volt köszönhető.
2010. márc. 3. 07:48
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem 2dikkal 5hetesen puha volt,de tesztet ott csinált doki és már pozitív volt!Hány napja késik?tesztet mikor csináltál utoljára?
2010. márc. 3. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
pont aznap csináltam 25-ös tesztet ,amikor dokihoz mentem.negatív volt.41.nap. Ma egész nap szúrkált a mellem.
2010. márc. 3. 19:50
 5/10 A kérdező kommentje:
azt mondta a doki, hogy ha van terhesség, akkor 1 hetes lehet
2010. márc. 3. 19:50
 6/10 anonim ***** válasza:
Micsoda? 1 hetes? Olyan nincs is! Mivel utolsó mensi első napjától számolják a terhességet, mikor megfogan már 2 hetes, mire kiderül, az esedékes mensi napja körül, már 4 hetes, ez az induló pont. Nem tudom hány naposak a ciklusaid, de ha az átlagos 28 nappal számolok, és te 41.-en teszteltél, akkor már 6 hetesnek kéne lenned, ha terhes vagy, és akkor bizony már petezsáknak is látszania kéne, nemcsak puha méhnek, na meg a tesztnek is egyértelműen pozitívnak kéne lennie. Úgyhogy vagy nem vagy terhes, vagy kicsit később történt a fogantatás. Mikor kell visszamenned a dokihoz?
2010. márc. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Ezekkel tisztában vagyok.Az 1 hetest a fogantatástól érti, peteéréstől,tehát 3 hetes terhes lehetek.így tisztább.

Mivel clostyt szedtem, nem tudom, hogy mikor nem kéne megjönnie, mindig csak a norcoluttal jött meg a vérzésem.

Azt sem tudom, hogy mikor volt a peteérésem.Ha volt, biztos, hogy későn, nem a 28 naposnak megfelelő 14. nap körül, hiszen akkor már tényleg ki mutatná a teszt.

2010. márc. 4. 19:24
 8/10 A kérdező kommentje:

Ja, 2 hét múlva megyek vissza.Remélem lesz baba.

Ciciszúrkálás van, feszülés nincs

2010. márc. 4. 19:26
 9/10 anonim ***** válasza:
Jaa értem, akkor még bármi lehet, bár a puha méh az mindenképpen bíztató jel. Azóta nem csináltál tesztet? Írj, ha megtudsz vmit.
2010. márc. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Menstruáció előtt is puha a méh szóval jelentheti azt is hogy meg fog jönni! Én 11 nap késéssel voltam orvosnál, megnagyobbodott felpuhult méhet írt a papírra a terhesség gyanú az csak az egyik oka, a másik a hormonzavar. Sok volt az ösztrogén és túl kevés a progeszteron (valószínű pont az elmaradt peteérés miatt- ez pedig nyilván kizárja a terhességet). Meg is jött pár nappal később...

Semmit nem jelent ez a lelet! Nekem ez már legalább ötször szerepelt a papírjaimon de terhes még sose voltam.

2022. ápr. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!