Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Már 4 hónapja próbálkozunk a...

Már 4 hónapja próbálkozunk a teherbeeséssel. Milyen gyakran akciózzunk? Minden nap vagy csak kétnaponta, hogy elég sperma termelodjon?! Mit javasoltok?

Figyelt kérdés
2010. febr. 12. 13:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
A dokim azt mondta kétnaponta. :)
2010. febr. 12. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Nekem 5 hónap után sikerült teherbe esnem!Sajnos csak egy-két nap van havonta amikor teherbe eshetsz!Méred a hődet?Az alapján ki lehet számítani a peteérést!Úgy kell szexelnetek,hogy peteérés előtti napon jusson be sperma:)!!!

Sok sikert!

27h terhes

2010. febr. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Javaslat. Gondolom vezetsz menstruációs naptárt, így tudod hány naposak a ciklusaid átlagban? 3-4 hónapot kell nézni. . Pl kijön, hogy 29-31 naposak. Akkor be kell lőni nagyjából a közepét 14-16. nap /plusz mínusz 1-2 nap/, akkor van nagy valószínűséggel a peteérés. Azonkívül nem nagyon van értelme próbálkozni; azokon a napokon viszont igen!
2010. febr. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
de ha nem vezetsz naptárt, még mindig ott az ovu teszt,ezzel a peteérés valószínű napját lehet megtudni. Na, előtte meg utána 2-3 napig érdemes akciózni! :)
2010. febr. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Mi peteérés előtt és után 4 nappal akcióztunk!!!!

Én hőméréssel számoltam ki,hogy melyik napon van peteérés!Általában ez a ciklus 14.napja,de ez csak egy átlag!Nekem pl a 10.napon volt érés...

2010. febr. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nem mérem a homet. Minden alkalommal a 28. napra megjon. Soha sem késik! Tehát elvileg ma van peteérésem, ma vagyok a 14. napon. Kétnaponta vagyunk egyutt, ma is esedékes. Kicsit érzem is, hogy fáj a petefészkem + folyásom is van. Remélem most sikerul.
2010. febr. 12. 13:56
 7/13 anonim ***** válasza:
Nekünk is a kétnaponta szex jött be, de nem csak peteéréskor kell akciózni ( az én első babám spec 1 héttel a mensi előtt fogant), hanem a 10. naptól a 22. napig legalább. Ilyen rendszerességű szex mellett teljesen fölösleges figyelgetni a középidőt, a hőt vagy bármi mást, nem tudsz mellé lőni.
2010. febr. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
En is így gondoltam! Pont a 10. naptól próbálkozunk! Remélem így majd sikerul!
2010. febr. 12. 14:16
 9/13 anonim ***** válasza:
Ha ilyen sűrűn szexeltek,tényleg fölösleges hőt méricskélni, meg ovu tesztet venni...sok sikert,biztosan hamarosan terhes leszel!!!:)
2010. febr. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Az elmult honapban peteérés korul minden nap sexeltunk. Már szinte idegfeszíto volt csak gyerekcsinálás céljábol egyutt lenni. Azt tobbet nem akarom átélni. Reméle így kétnaponta az egyuttlét elobb utobb eredményt hoz. Sok sikert mindenkinek!
2010. febr. 12. 14:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!