Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 29 hetesen mennétek élmény...

29 hetesen mennétek élmény fürdőbe?

Figyelt kérdés
Nemtudom hogy ki ismerős a Pápai élményürdőben,mi oda szoktunk járni,és szeretnén elmenni a hétvégén ,de nemnagyon merek.A 26. héten zárva volt a méhszájam.Szerintetek?
2010. febr. 12. 17:28
 1/5 anonim ***** válasza:
zártméhszáj ide vagy oda én nem mennék bele a vízbe. fertőzésveszély, ráadásul a meleg víz méhösszehúzódást okoz. én nem kockáztatnék, egy kis fürdözés nem ér annyit.
2010. febr. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Lehet hogy nem ártana meg,nem vagyok orvos hogy megítéljem de én biztos hogy nem mennék!!!

32 hetes kismama

2010. febr. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors álaszokat,én is inkább efelé hajlok.Azthiszem csak a fiuk mennek a hétvégén pancsizni én meg ithon pihenek inkább.
2010. febr. 12. 17:39
 4/5 anonim ***** válasza:

Én sem mennék.

Gy is folyton gombával, felfázással kínlódok. Már a fürdőbe is félve megyek be, itthon, pedig azt én takarítom... :S Nagyon kényesek vagyunk a terhesség alatt. Veszélyes is a babára nézve, ha összeszedünk valamit, kigyógyulni meg 4-szer tovább tart, mint nemterhesen.

24 hetes km

2010. febr. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nem.
2010. febr. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!