Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A forró kádfürdő meddig...

A forró kádfürdő meddig veszélyes vetélés szempontjából?

Figyelt kérdés

A terhesség legelején tartózkodtam mindenféle kádfürdőtől, csak zuhanyoztam, de azért időnként jólesne elnyúlni egy kádnyi meleg, nem bőrpirítóan forró vízben.


Szerintetek veszélyes?


13. hetes vagyok, méhszáj zárt és nem órákig való pancsolásra gondoltam, csak ~20 percnyi relaxálásra, nem tűzforró, de azért kellemesen meleg vízben.



2015. febr. 22. 18:11
 1/8 anonim ***** válasza:
32%
Szia. Én 12 hetes vagyok,a mai napig nem tudok lemondani a kádban fürdésről,mivel nem szeretek zuhanyozni. Én csak rövidebb max 2 percig fekszem bele,majd felülök,ha hűlt egy kicsit akkor elfekszem.
2015. febr. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
40%
Hát, nem tudom én egyszer sem mertem ilyet csinálni:S Csak zuhanyoztam. Szerintem orvos sem ajánlja ezt..Én nem kockáztatnék hekyedben
2015. febr. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A régebbi kismamakönyvekben írják hogy ha jól esik lehet. Én ezért merem. Nekem a doki is azt mondta ameddig jólesik. Persze az első nyolc hétben még nem ajánlotta,akkor langyos vízben fürödtem.
2015. febr. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
49%
Én is szeretek kádban ülni, kellemesen meleg vízben lehet végig. 40 fok felettiben az első trimeszterben nem ajánlott alhasi vérbőség miatt, utána lehet 40 fok feletti viz is de nem hosszú ideig, 5-10 percet olvastam. De ha nincs 40 fokos akkor nem gond. :)
2015. febr. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
50%
dehogy szabad 40 fok feletti vízben pancsolni. pont ezt nem szabad, a kádba be lehet ülni, de testhőmérsékletű legyen. a magzatvíz is felmelegszik, azért nem lehet forró víz, pont ugyan azt okozza mint a láz... fürödni lehet, 10. hét előtt és után is
2015. febr. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
40 fok feletti víz 5 perc alatt nem fog ártani. Csak attól tovább nem szabad.
2015. febr. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
az előző terhességemnél szinte elejétől végéig fürödtem meleg vízben... nem bírom a forrót, szóval bőven elég volt a testhőmérsékletű víz, semmi bajom nem volt tőle, és ez enyhítette a lábaimban az ideggyulladást semmi más... most csak a terhesség végén fürödtem többször, előtte nem nagyon volt időm csak zuhanyozni, viszont a jóslófájásokat legalább elmulasztja..
2015. febr. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én nem tudtam hogy terhes vagyok,2-3 hétig minden nap forró fürdőben ültem,átvoltam fagyva.nem mondom h ettől de elvetéltem :(
2015. febr. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!