Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hány hetes terhes vagyok akkor?

Hány hetes terhes vagyok akkor?

Figyelt kérdés

Vasárnap maradt ki a menzeszem, a ciklusaim 27 naposak. Január 27-én volt az utolsó menzesz első napja.

Most már második napja késik, a teszt két csíkos.

Szóval a lényeg, hogy azt írják a neten, hogy a 4. hét végére marad ki a menszesz, és a kalkulàtorok szerint én még csak 3 hét 6 napos vagyok. Akkor ezt nem értem.


2015. febr. 23. 13:39
 1/7 anonim ***** válasza:
számold ki jan 27-től, pont 3 hét 6 nap máig
2015. febr. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
az első ultrahangnál fog a doki biztosat mondani, mert nem törvényszerű hogy akkor foggant amikor kéne. a gép a kis manó adatai/méretei alapján fog kalkulálni egy hozzávetőleges kort. Én azt hallottam hogy a legbiztosabb kormeghatározást amugy csak a 12. heti ultrahangon tudsz majd, mert addig minden baba ugyanabban az ütemben fejlődik. utána már elég komoly eltérések lehetnek a gének miatt.
2015. febr. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

De amúgy utolsó mensi alapjàn számolják a terhességi heteket.

Az alapjàn 3 hét 6 napos vagy.


Nekem amúgy előbb fogant a babàm, nagyobb is, mégsem módosítják a szülés dátumát.


Itt egy jó kalkulátor: [link]

2015. febr. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat! Viszont meg mindig nem ertem, hogy akkor klasszikus ertelemben miert irjak azt a szakkonyvek, hogy a 4. het vegere derul ki a terhesseg, amikor is kimarad a menzesz. Nekem mar 2 napja kimaradt es még csak 3 hetes 6 napos vagyok. :)
2015. febr. 23. 15:21
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Itt valami nem stimmel.

Azt mondod, hogy 27 naposak a ciklusaid, 27-én jött meg utoljára, és két napja késik.


Jan. 27. óta a mai a 27. nap, tehát ma kellene megjönnie, nem?

2015. febr. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Na bizony. Ha 27 napos ciklusaid vannak, akkor ma kellene megjönnie, így pedig tök rendben van a dolog.


Ha pedig 2 napja teszteltél pozit az is rendben van. Van akinek hamar kimutatja a teszt.


Amúgy neked rövidebb a ciklusod mint a 28 napos átlag, tehát nincs semmi meglepő a 3 hetes 6 napos terhességben.

2015. febr. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Koszi mindenkinek! Igen, sajnos a mensi naptaram kicsit elcsuszott es emiatt veltem azt, hogy 2 napja kesik..

most mar igy ertheto. Koszonom!

2015. febr. 23. 16:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!