Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Két hónap után már látszik...

Két hónap után már látszik valakin, hogy terhes?

Figyelt kérdés
2015. febr. 22. 20:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
42%
nem. ruha nélkül 4-5 ruhában 5-6 kb.
2015. febr. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Előfordulhat, hogy felpuffad a has, de az még nem gömbölyödő pocak :) Nálam az elsőnel 20 hét körül látszódott, a második és harmadiknál már 10 hetesen is.
2015. febr. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Rajtam látszik a puffadás csúnyán. Reggel laposabb a hasam mint valaha de estefelé nagyon fel van puffadva. Ja meg ha hanyos a kismama az arcon is látszik hogy valami nincs rendben. De semmi több nem látszik ilyenkor.
2015. febr. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Attol fugg kinek milyen a testalkata. En 34 hetes vagyok, alig latszik. A hozzam hasonloknak 2x ekkora a hasa.
2015. febr. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor még nem terhes pocak, de már látszódhat de az inkább a puffadás. Tehát a hasad megnőhet amit terhességnek néznek, hiszen nagyobb a hasad és te is szűkebbnek érzed a gatyádat, de az még nem az a tipikus terhes has.
2015. febr. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nem.

Én főleg férfiakkal dolgoztam együtt, és az egyik kb pont két hónaposan jegyezte meg, hogy nem akar bántani, de hát híztál picit. :D

2015. febr. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha puffad, az látszódhat, pláne, ha valaki nagyon vékony.
2015. febr. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Hát,nem tudom,mert lehet,hogy valakinek látszik.

Nekem semmi nem látszódott a 20,24.hétig. Ami látszik sztem az a felpuffadás,de még nem terhes pocak:) A nővérem 43 kg-al kezdte a terhességet,de még neki is csak a 12.héttől látszódott,hogy valami illetve valaki:)van odabent:)

2015. febr. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Többediknél hamarabb látszik. Nekem elsőnél 5-6 hónaposan kezdett látszani, másodiknál 4-5, most a harmadikat várom, három hónapos vgyok, és már látszik. Alkatilag vékony vagyok/maradtam.
2015. febr. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

6-os

A kérdés úgy szól, hogy látszik-e a terhesség.

Téged nem terhesnek láttak, hanem ducibbnak.

Nem ugyanaz.


Kérdező, második babámat várom, 15 hetes múltam, de csak akkor látszik, ha sztreccses felső van rajtam, ami pocakra simul.


Rendes pólóban, pulcsiban, pláne kabátban semmi nem látszik.

2015. febr. 23. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!