Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek mire számíthatok...

Szerintetek mire számíthatok a dokinál, mik az esélyeim?

Figyelt kérdés
Kb 2 és fél hete késik. Eleinte negatívok voltak a tesztek, aztán olyan 8-9 nap késés után volt 3 halvány pozi. Pár nap után megint teszteltem egyet, azon alig látszott valami, szinte semmi. Másnap megint teszteltem az megint halvány pozi volt. Nem vérzek, nem görcsölök, néha megszédülök, de amúgy jól vagyok. Szerintetek elment a babám? Vagy lehetséges, hogy rendben van? De akkor miért ilyen halványak a tesztek? Holnap este megyek dokihoz, akkor minden kiderül, csak persze nagyon izgulokés félek, hogy mi lesz. Mi a véleményetek?
2015. febr. 23. 18:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Könnyű mondani,de nyugodj meg! :) Nekem is csak halvány pozitív volt minden tesztem és most 27 hetes vagyok. Ha elment volna a babád,akkor az vérzéssel járt volna még ilyen korai terhességnél. Bár sok esetben később is járhat azzal,ez sok embernél máshogy van.
2015. febr. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
De nekem az utolsó kettő halványabb volt az elsőknél. Ezért félek nagyon...
2015. febr. 23. 18:30
 3/15 anonim ***** válasza:
Nekem 5 hetig volt negativ. Szoval nyugi!
2015. febr. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Milyen teszttel teszteltél?

Nekem az One Step tesztjeim mindig nagyon halványak voltak, miközben drágább tesztek erős pozitívat mutattak.

Érdemes lenne elvégezni egy tesztet más márkából is!

Ha az erősebb lesz, akkor Te is megnyugodnál..

Drukkolok, hogy ne legyen baj!

2015. febr. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Ha elvetélsz nem fog ilyen hamar halványodni a teszted,mert idő kell,hogy kiürüljön a szervezetedből a hcg. Szóval nyugi.
2015. febr. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Az, hogy milyen erős a teszt, erősen függ a pisi koncentrációjától...

Ha sokat iszol előtte, akkor halvány lesz. Ha nem iszol egész nap, és úgy tesztelsz, akkor erősebb.

Nem kell rémeket látni Akkor aggódj, ha elkezdesz vérezni....

2015. febr. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Mind drágább gyógyszertári tesztek voltak. Hiába mondom a nevüket, mert nem Magyarországon vagyunk, lehet nem ismeritek őket.
2015. febr. 23. 18:58
 8/15 anonim ***** válasza:

Miért kell többször tesztelni?

Csak felesleges stressz.

2015. febr. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Mindig azt vártam, hogy hátha erősödik. Itt is írták, hogy ennyi késésnél már erős kéne legyen...:(
2015. febr. 23. 19:12
 10/15 anonim ***** válasza:
Amúgy én pont az ilyen drágább tesztek ellen vagyok. Nekem úgy volt,hogy szeptember 11-én kellett volna megjönnie, de 10-én negatív volt a tesztem. Aztán 16-án este ááá mondom nem bírom már csinálok még egyet,mert ugye nem jött meg....De mivel meglepi lett volna a páromnak,nem tudtam bevinni semmit amibe pisilhetnék,így rápisiltem. Letusoltam nézek a mosógépre, halvány pozitív. Mondom biztos hülye vagyok... barátnőm megnézte képen ő is azt látta,hogy halvány pozi. Nem szóltam a páromnak semmit,mondom reggel megcsinálok még egyet rendesen. Megcsináltam,az is halvány volt. Mondom ez nem igaz. Felidegesítettem magam,úgy,hogy vettem a gyógyszertárban egyet,ami kb. 1300 ft volt. Mondom szuper... olyan halvány volt,hogy alig láttam valamit rajta. Inkább tűnt negatívnak. Na mondom ilyen nincsen... vettem egy olcsóbb tesztet,amit először is használtam és hiába csak fél nap telt el a reggeli ugyanolyan teszt használata óta,erősebb lett,de csak egy árnyalatnyival...szóval az olcsóbb is kimutatja ugyanúgy és látod nem csak te jársz így... Az én gyógyszertári tesztemre az volt írva,hogy biztos eredményt csak a menstruáció előtti 4. napon mutat. NA most akkor mi van? És ha késik éppen? Honnan tudjam,hogy éppen nem fog 2-3 napot késni? Máris kuka az egész,aztán meg lehet hogy negatív de mégis terhes vagy,mert nem akkor csináltad meg amikor le volt írva...
2015. febr. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!