Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt a szagtalan...

Terhesség alatt a szagtalan folyás azt jelenti, hogy szagtalan mikor kijön vagy később is az kell legyen?

Figyelt kérdés

Mikor megyek dokihoz akarom mondani neki, hogy eléggé sok folyásom van mostanában, csak nem igazán tudom, hogy szagtalannak számít-e vagy nem. Mikor kijön belőlem és friss akkor szagtalan, de pl estére már érződik... Akkor ez most milyennek számít?

Elnézést az undi kérdésért, de nem tudom kitől kérdezzem meg :(


2015. febr. 23. 21:53
 1/1 anonim ***** válasza:
Amikor kijön akkor már szúrós vagy kellemetlen szaga van,hogy ha esetleg gond van. Természetes,hogy az egész napos teendők mellett vagy ha fekszel akkor is estére már érzed,hogy más lett a szaga,mert már hülyén fogalmazva állott lesz. Azért ugye izzadsz,meg stb. Azért bővebb a folyásod,mert terhes vagy. Lehet bővebb folyás akkor is,ha valami fertőzés áll fenn,de akkor már ahogy írtam,van szaga ha kijött akkor is. A terhesség alatt teljesen normális,hogy bővebb lesz a folyásod,nekem is az. Én is először megijedtem,de aztán megnyugtatott az orvos,hogy ez normális. Hány hetes vagy?
2015. febr. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!