Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elvetetnéd a babát, ha gyógysz...

Elvetetnéd a babát, ha gyógyszer mellett fogant volna?

Figyelt kérdés

Babát tervezünk, de mivel még volt kiváltva 2 levéllel a gyógyszerből, úgy beszéltük meg, hogy azt még beszedem. Elmegyünk nyaralni kettesben, bulizunk egy utolsó nagyot, kirándulgatunk, stb. És márciusban jöhet a baba! Így is tettünk, nem szedtem antibiotikumot, nem hánytam, nem volt hasmenésem, nem hagytam ki egy szemet sem, de ma reggel pozitívat teszteltem 6 napos késés után..

Őszintén szólva, nagyon nagyon örülök neki, és elmondhatatlanul boldog vagyok :) Szívem szerint rohantam volna a páromhoz a jó hírrel, na de..

Milyen károsodás érhette a gyógyszer miatt? Lehet maradandó baja tőle? Mit tegyünk? Ilyenkor el kell vetetni? Volt, aki így megtartotta?


2015. febr. 23. 21:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
64%

Semmi baja nem lesz!

Gratulálok :D

2015. febr. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Megtartottuk volna mindenképpen, párom nagyon őrült neki és èn is. Viszont a 6-ik héten elvetéltem. Az orvosom szerint nem befolyásolta a fogamzásgátló a picit, nem is derült ki miért történt :(
2015. febr. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
6%
El,bármi baja lehet és az egész család élete pokol lesz. :(
2015. febr. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
86%
Ezek a mai gyógyszerek már azt mondják, elég biztonságosak. Ismerek több egészséges babát is, aki gyógyszer mellett fogant. Szóval gratulálok. :)
2015. febr. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Egy normális nőgyógyászati (magán rendelési) vizsgálat még tudja mondani már most is, hogy van-e baja a babának. 10-20 ezret ez megér. Ha állami szektorban vizsgáltatod ki magad az eredmény ugyan az, csak4-8 hés múlva ami nem szerencsés.


Plan b után én nem hittem abban, 100 as lehetne a megmaradt baba.

2015. febr. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
77%
Tobb ismerosom is igy jart es egeszseges a babajuk! Orvos ad tanacsot neked micsinalj! Nagyobb eselye van hogy elvetelsz, de csak pozitivan!!!!
2015. febr. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Vilcsianyuja ***** válasza:
65%
Mivel egyáltalán nem biztos, hogy bármi baja lesz a babának, és amúgy is "majdnem tervezett", eszembe se jutna elvetetni a helyedben. Mindenképp adnék neki egy esélyt.
2015. febr. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik kollèganőmnek mind a 3 gyereke fog.gátló mellett fogant. Makk egészségesek!
2015. febr. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha életképes megmarad ha nem akkor az első trimeszterben kiderül de ez legkevésbé a fogamzásgátlón fog múlni.

Később genetikai UH indokolt , de legalább megnyugszol

2015. febr. 23. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Mondják hogy a mai fogamzásgátlógyógyszerek mellett nyugodtan meg lehet tartani mert ezekben már kevesebb a hormon, hát jelentem a 25 évvel ezelőttinél is megtartották, anyuék biztos, különben nem írogatnék itt :) Egészséges vagyok, szóval nyugodtan tartsd meg, eszetekbe se jusson elvetetni pláne ha ennyire jönni szeretne :)
2015. febr. 23. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!