Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kézi vizsgálat nagyon korai...

Kézi vizsgálat nagyon korai terhességnél (4-5-6 hét) érdemes elvégezni? Olyanok válaszát várom, akik nem "engedték" az első időszakban elvégezni, amíg még picike volt a babóca!

Figyelt kérdés

Barátnőm is így tett a 3 babónál. Javasolta, hogy a kézi vizsgálatot eleinte iktassam ki, csak uh-n nézessem meg.

Köszi a válaszokat!


2015. febr. 24. 08:18
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Szerintem az a normális, ha megvizsgálják a méhszájat is.
2015. febr. 24. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
54%
És előtte mikor volt dokinál? Én nem hiszem, hogy normális esetben havonta nézeted magad. Vagy van aki ezt csinálja?
2015. febr. 24. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Nem is kell havonta, de bizonyított, hogy a terhességgel együtt járó hormonváltozás felgyorsíthatja a rák terjedését.
2015. febr. 24. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

három hónappal a teherbe esés előtt volt rákszűrésen. Közölte az orvosa az elején, hogy ezért az most nem kell, és hogy ő nem vizsgál manuálisan, mert felesleges...

Aztán a hetedik hónapban vérezni kezdett, azonnal kórház, ott vizsgálta meg az ügyeletes orvos, akkor derült ki :(

2015. febr. 24. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
sajnálatos. Kérdező, gondolom ezt hallva akkor te is átgondolod még. Tesód meg remélem beperelte az orvost, ha ennyire egyértelmű a hibája.
2015. febr. 24. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

nem, eszébe sem jutott perelni, az ő döntése volt, hogy ehhez az orvoshoz jár...

él, hálistennek jól van, és ma már úgy fogja fel, hogy súlyos tízezreket spórol a fogamzásgátlón.

2015. febr. 24. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

8: szegény tesód. :(

Engem is szabályosan hülyének néztek egy fórumon, az orvosomat meg valami elfajzott szadistának, mikor írtam, hogy az első vizsgálaton, a 7. héten elvégezte a rákszűrést is...

2015. febr. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
A babát sikerült megmenteni?
2015. febr. 24. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
igen, a baba teljesen egészséges, sosem szopott, ma már 18 éves csodaszép nagylány, az immunrendszere hibátlan... csak épp nem lett testvére.
2015. febr. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
és az biztos, hogy ma is így járnak el a dokik? Mármint kiveszik a méhét is? Ha 18 éve volt, azért ez egy elég régi történet.
2015. febr. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!