Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kombinált teszt eredmény....

Kombinált teszt eredmény. Szerintetek ez negatív?

Figyelt kérdés

12 hét+ 2 nap

Én 30 éves vagyok.

Ülőmagasság: 58 mm

Nyaki redő: 1.1 mm, 0.72 MoM

PAPP-A: 5.6 ug/mL, 0.69 MoM

Szabad béta-hCG: 9.2 mU/mL, 0.25 MoM


Életkorfüggő kockázat: 1:863


Down-szindróma (21-triszómia) számított kockázata: 1:10000 (alacsony kockázat)


Edwards-szindróma (18 -triszómia) számított kockázata: 1:1979


Engem főleg az Edwards-szindróma érdekelne, mert oda nincs odaírva, hogy alacsony vagy magas kockázat. És semmi adatot nem találok, hogy mettől-meddig magas vagy alacsony. Csak jövőhéten megyek orvoshoz, de addig megőrülök, ezért tettem fel a kérdést, ha valaki tudja a választ, előre is nagyon szépen köszönöm!!


2015. febr. 25. 11:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Negatív... Nyugi 😊
2015. febr. 25. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Bocs hogy nem a kérdésedre válaszolok. Hány nap után küldték meg neked az eredményt? Már nagyon várom. Köszi
2015. febr. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Első, köszönöm szépen a válaszod! :) Egy kicsit megnyugodtam :)


Második, semmi baj :) 1 hét után jött meg az eredmény.

További szép napot Nektek! :)

2015. febr. 25. 12:50
 4/8 anonim ***** válasza:
Köszönöm szépen. Boldog babavárást :-)
2015. febr. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia :) Ahogy az 1. válaszoló is írta rendben van. Kb. 1:500 alatt lehet aggódni, de nagyon távol vagy tőle!

Jó babázást :)

2015. febr. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem is megjött ma,és rendben van. A googliba ha beírod a "papp a szint normál értékét" akkor kiad diagrammot is amin le tudod ellenőrizni. Nekem is olyan kb mint a tiéd.
2015. febr. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem kell aggódnod ez a lelet teljesen negatív
2015. febr. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Sziasztok! Nekem ma esett le egy hatalmas kő a szívemről! Megfogadtam, hogy ha minden rendben lesz, akkor írok egy hozzászólást, hogy mások egy kis megnyugvást leljenek benne. Ezt a három és fél hetet senkinek sem kívánom.... Megcsináltattam a négyes tesztet, és két nap múlva jött emilben, hogy keressem fel a gondozó orvost. Gondoltam, hogy baj lehet, aztán megkaptam az eredményt: 1:130 down syndroma magas kockázat.... Hát mondanom sem kell letörtem. Ezen a leleten szerepelt még afp is, ami 0.75 MoM volt, ami még normálisnak számít ugyan, de az alacsony felé hajaz... Nem volt mit tenni, megcsináltattam az amniocentézist, ami nem volt rosszabb, mint egy vérvétel, de után 3 nap pihi volt, és 3.5 hét ideg...Ma kaptam meg az eredményt, EGÉSZSÉGES KISLÁNY!!!! Most a 20. héten vagyok, remélem, hogy továbbra is minden rendben lesz, mindenesetre végre nyugodtan várom a babát!!!! :D Mindenkinek boldog babavárást kívánok és kevés idegeskedést!
2015. febr. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!