Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon kíváncsi vagyok pár...

Nagyon kíváncsi vagyok pár dologra?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Én irtam ki a "mi tévő legyek?" C.kérdést.

Számolgattam.Az UH papíron az van,hogy 6+3 hetes terhesség.

És visszaszámoltam tényleg annyi,pontosan akkor ágyazódott be.Tudom,hogy mikor volt pém,pont Aznap voltunk együtt,meg előtte.Ugyhogy ez full biztos,hogy 6hetes terhesség.

Méretek: Petezsák 26mm, CRL:7,4mm és nincs szívműködés.

Tehát ha a 6.hétben vagyok VALÓJÁBAN,akkor szerintem egy hét múlva még lehet szívhang.

Igazából az érdekelne,hogy a dokik mire mondják azt,hogy a 6.hétben már van szívhang?Mensitől számítva?Mert akkor Elvileg a 4 hetes magzatnak van már szívhangja.De ha a magzat szerint nézi a 6 hetet,akkor meg bőven van még remény.

Tapasztalatok?



2015. febr. 25. 16:12
 1/8 anonim ***** válasza:

A mensitől számítják! Nekem pl. az utolsó január 5-én jött meg, tehát én most 7+2 hetes vagyok.

Egy hete voltam pont uh-on, nekem már volt szívhang.

2015. febr. 25. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom milyen mérettől kell lennie szívhangnak. De nekem 6+3 naposan 8 mm-es volt szívhanggal. Én ajánlottam neked hogy mindenképp nézesd meg mással. Uh gépek között is van sok különbség.
2015. febr. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen,megnézetem.Jövőhét elején megyek Veszprémbe Csongrádyhoz.Elvileg ő nagyon jó.
2015. febr. 25. 16:24
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia!

A menstuációtól számolják a terhességed,illetve a heteket.

Nekem 6.héten még nem volt szívhang.

Legközelebb 7+3 vagy 8 hetesen voltam nődokinál,akkor már volt szívhang:)

2015. febr. 25. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Viszont nem értem, mert ha te úgy számoltad, hogy 6 hete ágyazódott be, akkor viszont már idősebb a terhesség.
2015. febr. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem is a terhességi kor most a mérvadó, hanem hogy 7.5 mm crl- nél már bőven lehet szív hangot hallani... Nekem 3 mm volt mikor észre vették nincs szívhang, 1 hét múlva mentem kontrollra, nem volt változás, missed ab lett....a kérdés hogy milyen minőségű uh géppel néztek, reméljük csak az volt gyenge és ezért nem tudtak szívhangot nézni, mert amúgy már lehet hallani ekkora magzatnál!!drukkolok!
2015. febr. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen, tényleg az utolsó menstruáció eslő napjától számítsák a terhességet. Én múlt héten voltam az első ultrahangon, akkor voltam 7+2 napos, vagyis a 8. hétben, 9,5 mm a picur és volt szívhang. Rá 5 napra ismét voltam, mert elkezdtem picit barnázni, akkor már 14 mm volt, állítólag 1 mm-t nől naponta :)
2015. febr. 26. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szia a menzesz első napjától számolják én múlt héten voltam dokinal második terhességem az első elhalt nem volt szivhang műtét lett a vége. Most múlt héten mentem a másodikkal 7.5mm Crl 6-7 hetes terhes vagyok doki szerint,most volt szivhangja a picinek hál isten ha baj is van nem szabad feladni 😊
2019. aug. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!