Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek vegig fekudnie kellett...

Akinek vegig fekudnie kellett a terhessege feletol, mivel toltotte az idot?

Figyelt kérdés

Egy hete fekudnom kell mehnyak rovidules miatt, es eddig "birtam tehetetlen lenni". Mit lehet ilyenkor csinalni? TV-ben szinte semmi normalis musor nincs, dvd-zni sem nagyon szeretek. Esetleg nem tudnatok mondani vmi hasznos otleteket amiket ebben az esetben is lehet vegezni? Nem olvasasra, nyelv tanulasra gondolok, hanem vmi mas hasznosabbra. Ti mit csinaltatok?

Meg nagyon sok idot kell fekve eltoltenem... :(


24 h km


2015. febr. 26. 15:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hát ezzel így voltam én is. Majd meg bolondultam. Olvasgattam,rejtvényt fejtettem,irkáltam jegyzetfüzetbe,hogy milyen változásokat figyeltem meg pl. a kicsi aznapi mozgásában, a közérzetemben, ha ment valami normálisnak mondható,akkor azt néztem vagy ha elnyomott az álom,pihentem kicsit. Sajnos ez ilyen :S Főleg,hogy a párom hol éjszakás,hol nappalos és éjjel nem tudom magam kipihenni,mert óránként felriadok,ha meg nappalos akkor ugye ébren vagyok és nincs kihez szólni.
2015. febr. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Azt elfelejtettem oda írni,hogy hasznos dolgot nem tudok. Ha tudsz kötni,kötögess a kicsinek vagy fogalmam sincs. Igazából az a baj,hogy fekve nem nagyon van olyan dolog amit csinálni tudsz és hasznos. Max. kezdj el gondolkozni azon,hogy mit kell megvennetek a kicsinek majd otthonra,meg,hogy neked mire lesz szükséged otthon és a kórházban.
2015. febr. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szia! Én a harmadik gyerekkel voltam veszélyeztetett (21 hetesen megindult a szülés) nekem is feküdni kellett volna, de a 2 nagyobb gyerektől lehetetlen volt. Hála isten nem lett belőle gond, 40+3 hetesen szültem indítással. Én eléggé unatkozom most is itthon, ezért nemrég letöltöttem a Született feleségek minden évadát, és ezt nézem szabadidőmben :D Ezenkívül szudokuzni és fekete özvegyezni is szeretek :)
2015. febr. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Cseteltem, dolgoztam, babaszobát tervezgettem, neten hasonlítgattam az árakat. Akkor nagyon utáltam, h nem tudok bemenni egy bababoltba és hogy nekem ez kimaradt az életemből, de most édes nosztalgiával tölt el. Utolsó hónapig eljutottunk szerencsésen, onnantól lehetett (volna) jönni-menni, de A) már nem volt mit shoppolni B) alig tudtam vonszolni a hasamat.
2015. febr. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
37%

"Nem olvasasra, nyelv tanulasra gondolok, hanem vmi mas hasznosabbra."


Ezen felröhögtem.

Mondanál egy példát, ami neked hasznosabb, mint a tanulás, olvasás?

2015. febr. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem kell kinevetni vkit ezért. Gondolom otthonra vagy a babára nézve hasznos dologra gondolt.
2015. febr. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Kedves Utolsó, látod, te is csak "gondolod", hogy a Kérdező mire mire gontolt.

Én kérek elnézést, hogy a Kérdező nem tudja magát szabatosan kifejezni...

2015. febr. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem kötekedésből írtam,csak na. Így tette fel a kérdést,most azért mert a tanuláson,olvasáson kívül más hasznos dologra gondolt,még nem biztos,hogy azt nem tartja hasznosnak. Azt írta hasznosabb,nem pedig pedig,hogy olyanra ami hasznos,nem úgy mint az olvasás meg a tanulás.
2015. febr. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Koszonom a kedves valaszokat!

Masodik baba, ezert mindent tud orokolni, mivel pont egynemuek. Ezert ilyeneken sem nagyon kell gondolkoznom. Egyedul a szoba berendezeset kell kitalalni, a butorokat mar kineztem neten, mar csak rendelni kell majd.

Igen kedves utolso, jol gondoltad h mire ertettem a mondatomat. Van aki a szavak mogott is tud olvasni. :) Persze h a tanulas hasznos, en nem is mondtam h nem az. A hasznosabban, valoban a babaval kapcsolatos dolgokra gondoltam. Van akinek ez most hasznosabb mint egy idegen nyelv... :) Igaz kotni nem tudok, de elgondolkodtam rajta h utana nezek. Azt mar nem tudom h fekve mit lehet kihozni belole.


Meg egyszer koszonom a normalis valaszokat! :)

2015. febr. 26. 19:55
 10/11 anonim ***** válasza:
Nincs mit! :) Hát látod, nekem megy a sorok közti olvasás :D :D
2015. febr. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!