Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 26 eves vagyok van egy 5 eves...

26 eves vagyok van egy 5 eves kislannyom aki teljesen egeszseges. Kerdesem az lenne hogy egy masodik terhessegnel eselyes lenne a down kor ha az elso gyerekkel nem volt baj?

Figyelt kérdés
2015. febr. 26. 18:04
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Hogy kell erőszakosan akarni egy vizsgálatot? Vagy akarom vagy nem. Ha akarom akkor megcsináltatom. Ennyi.
2015. febr. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Úristen 10-es. Te ezt itt, így tényleg ki mered jelenteni,hogy egy 26 éves nőnek uszkve mondjuk x százalék esélye van,hogy beteg babát szüljön?

Bátor ember vagy!

2015. febr. 28. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Igen, ki! Mert miért kell mindenkinek mindig a legrosszabbra gondolni? Az esélyekről mivel szakemberek is beszélnek mégis miért ne merhetnem kijelenteni?



11-es, nem én találtam ki. Kérdezte az orvos hogy akarok-e mit tudom én milyen vizsgálatot 30 ezerért és utánaolvastam. Találtam egy ilyen cikket. A nők képesek megérezni ha valami baj van a babával. Így akarják a vizsgálatot és be is igazolodhat a gyanujuk. Ennyi.

2015. febr. 28. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Hát tényleg bátor vagy!

Én nem mernék ilyet állítani biztosra, még ha orvos lennék akkor sem. Valószínűleg az orvosok sem merik, azért van a vizsgálat.

Megérzés? Barátnőmnek kisfejűséggel született a gyereke. Soha nem volt rossz megérzése a terhesség. Nehogy erre alapozzunk már! Akkor nem lenne beteg gyerek!

2015. febr. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Először is senki az ég világon nem mondott semmit 100% biztosra. Másodszor pedig igazad van, vannak emberek akiknek annyi megérzése sincs mint egy tv-nek. Egyénfüggó. Attól mert egyes emberek nem hisznek semmiben még létezhetnek. Igenis vannak megérzések és pl nekem jól működnek :) szerencsére :)
2015. febr. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Megérzés ide vagy oda, nagy luxus lenne kizárólag arra hagyatkozni egy kismamának!
2015. márc. 1. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!