Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek baba lehet?

Szerintetek baba lehet?

Figyelt kérdés
Január 31 én volt meg és most február 14 én.Ma voltam orvosnál hasi ultrahang volt és azt irta,hogy uterus: 5,88*3,67*5,23 cm, endometrium 1,11cm, uterusban szabályos kerek árnyék 0,61 cm, jobb ovarium 2,68*1,69, bal ovarium 2,32*1,70.Azért mentem,hogy megnézze van e peteérés most vagyok a ciklus 13 napján és nem látott tüszőt.Azt mondta csináljak tesztet mert szerinte baba van.
2015. febr. 26. 21:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha azt mondta az orvos, hogy csinálj tesztet, mert szerinte baba van, akkor miért nem tesztet csinálsz ahelyett, hogy itt kérdeznél?

Vagy van baba, vagy nincs, ezt számokból mi nem fogjuk megállapítani. Tesztelj reggel.

2015. febr. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha a doki még az UHt látva se tudta megállapítani, akkor szerinted majd itt távgyógyítással megmondjuk? Hát csinálj egy tesztet, és kiderül.
2015. febr. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Így tényleg nem lehet megállapítani, de azért még nem kell lehordani. Kedves kérdező: olyan sokan tesztelnek még mensi előtt, utána csak csalódás éri őket. Ha neked a doki mondta hogy tesztelj, akkor gyorsan vegyél egyet!! Drukkolok hogy baba legyen!!! :)) Majd írj hogy mi lett!!
2015. febr. 27. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!