Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hányadik hétben vagyok?...

Hányadik hétben vagyok? Második baba, de most kicsit összezavarodtam.

Figyelt kérdés

Az utolsó vérzés szerint ma lépek a 11. hétbe. De a legutóbbi vizsgálaton a baba méretei alapján módosították a baba korát, így ő most 9 hetes és 3 napos.

Nem erről a pár napról van szó, hanem az érdekelne, hogy melyik idő szerint kell számolni, hogy mikor töltöm be a 12. hetet. és ha kérdezik, hanyadik hétben vagyok?

Köszönöm a segítséget!


2015. febr. 25. 13:59
 1/2 anonim ***** válasza:
A terhességet mindig az utolsó menstruáció első napjától számolják, de! Valószínűleg a te babád később fogant, így a 12. heti ultrahanggal kapcsolatban az orvosodat kellene megkérdezned, mit javasol, mikor menjél stb. Mert, ha korábban mész (bár a menzesz szerint már betöltötted a 12. hetet), akkor nem fogsz reális eredményt kapni. Szóval, mindenképpen konzultálj az orvosoddal!
2015. febr. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Aha, ez már lehet, hogy választ is adott. Mert már megvan a 12. heti vizsgálat időpontja, és azt eleve 1 héttel eltolták. Akkor a baba korával kell valószínűleg számolni. A leginkább még azért izgat a dolog, mert az első babánál 12+1-nél megszűnt az állandó hányinger, s most is épp ezen gondolkodtam, mikortól lehet kb. reménykedni. ;-)
2015. febr. 25. 14:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!